Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mondjátok a családtagjaitok...

Ti mondjátok a családtagjaitoknak, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Nekem gyerekkoromban anyám egyszer sem mondta, hogy "szeretlek", tesóm ill faterom végképp, velük még annyira sem volt szoros/jó kapcsolatom mint anyámmal...

Szóval, ha mondjátok, kinek/mennyi idős korotokig, ha már nem...?Gyerekeiteknek?Normális, hogy soha nem mondta?



2018. okt. 23. 11:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a párom hozta ezt be az életünkbe (4 eve valtam uj párom lett), vele nagyon sokszor mondjuk napi szinten, ő is a gyerekeimnek, kolcsonosen mindenki mindenkknek. Hihetetlenul jó erzes! Nagyon jo hatással van a gyerekekre, bizton állitom. Régen nekem se mondtak soha es en se mondtam soha...es nyilvan nem csak szavak repkednek hanem tartalom is van mogotte
2018. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondjuk egymásnak sosem.
2018. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Igen, én mondom. Az én anyám se mondta soha, bár kétséges sem volt róla, hogy szeret. Emlékszem, amikor megszületett a gyerekem én sem mondtam neki nagyon sokáig, csak amikor aludt. Valahogy féltem tőle. Ma már az anyám is mondja.
2018. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Anyukám nekem nagyon sokat mondta. Én is neki. Az öcsémnek mondom, egyelőre még viszonozza is (4 éves, nagy a korkülönbség). A párommal is sokszor mondjuk egymásnak.
2018. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekeimnek rendszeresen mondom, ők is nekem.
2018. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
nem. csak a páromnak vagyok képes ilyet mondani. családtagnak tiszta gáz. nekem mondják szüleim de max annyit vagyok képes kinyögni rá, hogy énis.. azt se mindig. tesóknak kicsit könnyebb. bár nem szoktam mondani, nem akarok hazudni. 24/l
2018. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Szüleimmel rendszeresen mondjuk egymásnak.

A tesóimmal nem, szeretjük egymást, csak nem mondjuk ki. :D

17/L

2018. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekek nincsenek, a férjemmel és édesanyámmal mondjuk egymásnak kölcsönösen.

Gyerekkoromban nem mondták, én sem mondtam sokáig senkinek.

Bátyámnak konkrétan nem mondtam még azt hiszem, vele inkább elpoénkodva szoktuk egymás tudtára adni.

2018. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Szüleimmel sose mondjuk egymásnak, soha nem is mondtuk. Pedig szeretjük egymást. Szerintem normális, ha nem mondjuk, azaz csak szokás kérdése. Másképp is ki lehet mutatni.

(Testvérem, gyerekem, férjem nincs.)

2018. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
4en vagyunk testvérek. Más közeli családtagunk màr nem él. Nem mondjuk sosem, de tudjuk jól hogy csak mi vagyunk egymásnak.
2018. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!