Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az, aki azt állítja, hogy a...

Az, aki azt állítja, hogy a családban minden rendben, hazudik! Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Szerintem minden családban van ilyen vagy olyan probléma. Tökéletes család nincs.


Ti hogy vagytok ezzel? Mi a véleményetek?



2018. okt. 25. 01:37
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
93%
A probléma része az életnek. Szóval mindig a problémával együtt tökéletes valami, anélkül pedig nem lenne az.
2018. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mindenhol vannak problémák,de az h milyen probléma nagyon nem mindegy...Nálunk is akad,de nem verjük egymást a férjemmel, nem lopunk a gyerekeinktől, nem iszunk,mint ahogy a mi szüleink tették.. Kinek mi a probléma.
2018. okt. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Mivel a család egyénekből áll,így mindig van konfliktus.


Van tökéletes család,úgy hívják egyedülálló.

2018. okt. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Elváltunk ugyan, de egyetértésben neveljük a lányomat, aki egy boldog, mosolygós gyerek. Én úgy gondolom, hogy minden rendben. Ami probléma akad, megoldjuk.
2018. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Azért nincs tökéletes, mert a tökéletes egy szubjektív fogalom.
2018. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem.

De szerintem a "minden rendben" nem is azt jelenti, hogy nincs probléma.

Mi nagyon figyelünk rá, hogy a problémák, amik felmerülnek, rendesen meg legyenek beszélve, és mindenre találjunk olyan megoldást, ami mindkettőnknek jó.

A külsős problémákat meg nem kell beengedni a kapcsolatba. Én nem beszélek pl az anyósommal. A párommal ez sosem okozott gondot.

Sőt, amióta együtt vagyunk, veszekedés sosem volt közöttünk. Persze, ha ezt mondom, jönnek a rossz nyelvek, hogy majd ha összeköltöztök.... Majd ha gyereketek lesz..... Mindkettő megtörtént, és minden változatlanul tökéletes. Dolgozni kell rajta. Mi pedig gondosan vigyázunk erre.

2018. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért hazudna? Attól, hogy a te életed problémás, másé nem kell hogy azh legyen. Az én életemben, családomban pl nincs semmi probléma.
2018. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan pillanat, hogy tökéletes, de tökéletes emberek nincsenek:D Ezért tökéletes családok sincsenek:)
2018. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A tökéletes és a minden rendben nem ugyanaz.

Nekem pl tökéletes lenne, ha Hawaaii-n élnénk egy tengerparti házban- de a világon semmi gondom nincs azzal, ahol, ahogy most élünk, hiszen a ház elég nagy mindenkinek, a költségei nem megterhelőek, szép és nyugodt hely.

2018. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A minden rendben nem azt jelenti hogy nincs problema. Azt jelenti hogy nincsen megoldhatatlan problema. A kulonbseg szerintem ertheto...
2018. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!