Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Néha csak jól esne egy kis...

Néha csak jól esne egy kis törődés a szüleimtől, viszont Ők ezt egyszerűen nem értik meg. Hogy világosítsam fel őket?

Figyelt kérdés
Szeretném rövidre fogni mindenestre. A párommal együtt élünk, 60kmre anyáméktól. 23 éves vagyok, most fogom befejezni a diplomát is. A suli mellett dolgozom, így anyámék nem igazán keresnek azzal a kifogással, hogy “jajj de nem tudjuk mikor vagy elérhető.” Ezzel szemben az öcsémet állandóan ajnározzák. Nem vagyok féltékeny a testvéremre, örülök, hogy jó a kapcsolatuk, mégis ami az egészben zavar az az, hogy beteg vagyok. Már akkor rákot diagnosztizáltak nálam mikor otthon voltam, és Ők egyezerűen semmibe vettek. Mikor megkértem , hogy valaki jöjjön el velem a kemoterápiára, mert félek, hogy rosszul leszek útközben az volt a válasz, hogy Ők most nem akarnak vezetni ennyit, különbenis felnőtt vagyok nem kell engem mindenhova kísérgetni. Ha hetente 1x felhívnak akkor is sokat mondok és akkoris csak arra megy ki hogy mennyit költünk párommaal. Párom kicsit jobban keres, mint az átlag, a múltkor pedig anyám közölte, hogy mi lenne ha a párom venne fel hitelt, mivel ő többet felvehetne , mint ők, és akkor ők ezt majd törlesztik. Rávágtam a telefont, nem reagáltam neki semmore, majd még Ő játsza meg a mártírt, milyen hálátlan gyerek vagyok, amikoris megmondtam neki hogy sose keres. Erre jött az, hogy minek keressen, felnőtt ember vagyok én választottam azt, hogy elköltözök, szóval nem érdeklem Őket. Anyukám nem látja a hibát abban, hogy meg sem kérdezi mi van velem. Múltkor meséltem neki, hogy visszaküldtek kemoterápiára amire az volt a válasza hogy “jó” majd elkezd arról beszélni, hogy apám talált új hobbit magának. Meg se kérdezik hogy vagyok. Van értelme erőltetnem, hogy keresemŐket, vagy hsgyhatom a francba? 3,5 éve ez megy....

2018. okt. 25. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva.Megszakítanám a kapcsolatot velük.Talán még a gyógyulásban is segítene.
2018. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat megszakítás,es megfogod látni h sokkal jobban leszel.. Az ilyen légkör betegit..
2018. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Várhegyibence válasza:
100%
Ja, kapcsolatmegszakítás
2018. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az undorito legkor tesz betegge. Szakitsd meg a kapcsolatot.
2018. okt. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly Nagyon nagyon sajnállak ès remèlem jobban leszel az anyukád meg egy szégyen beteg vagy elèg sújosan ès ennyire semmibe nézi. Azèrt foglalkozik az öcsèddel mert mèg ott lakik ha elköltözik vele sem fog majd foglalkozni. ha tehetném jol kiosztanám az anyukádat tudván tudni hogy kemoterápia után veszélyes vezetni mivel szèdülhetsz el is ájul hatsz ès be is hány hatsz anyukád nem tudja hogy a rák az mit is jelent? Tisztában van azzal hogy ez akár halálos kimenetelű is lehet? Érzéketlen egy nő az már egyszer biztos. Senkinek nem kívánok ijen anyát ebben a betegségben szenvedni a leg rosszabb. Nagyon bízom benne hogy felèpülsz
2021. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!