Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eléggé depressziós vagyok de...

Eléggé depressziós vagyok de nem tudom mit tegetnék már szerintetek mit csináljak? . (bővebben lejebb)

Figyelt kérdés

2 éve depressziós vagyok, és fél éve ez komolyabb lett.. voltam már pszchiologusnál is de ő sem tudott segíteni. Öngyilkos hajlamaim vannak minden percben sirhatnékom, egyszerűen nem tudok el szakadni a múlttól..

Fél éve szó szerint véresen vágom magam, és gyogyszerezek és hánytatom magam.. tudom hogy nem ez a helyes és hogy csak rosszabbat csinálok magamnak ezzel..

Nem tudom mit tehetnék, el zárkózok antiszociális depressziós vagyok és tényleg már ötletem sincs..

aki segít annak köszönöm<3



2018. okt. 25. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz el mélyen, miért bünteted magad ahelyett, hogy értelmes és hasznos tevékenységet folytatnál ?
2018. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha gondolod én meghallgatlak szivesen,hátha segít :/
2018. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is évekig depressziós voltam, kaptam gyógyszereket is.

Nekem az segített, amikor ki tudtam jönni abból az élethelyzetből, amiben voltam. Ez konkrétan költözést jelentett, aminek következtében megszabadultam bizonyos emberektől, rokonoktól, és otthagytam a szar munkahelyemet is. Minden olyan személlyel megszakítottam a kapcsolatot, akik lehúztak, rossz hatással voltak rám, tönkretettek, és csak olyanokkal tartottam a kapcsolatot, akik pozitívan hatottak rám. Így szépen lassan kijöttem belőle. Ne féljél változtatni, ne félj a változástól.

2018. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez kell menni, aki antidepresszánst ír fel, segíteni fog.
2018. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!