Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anyuka miért nem hiszi el...

Egy anyuka miért nem hiszi el a lányának azt, hogyha azt mondja neki a lánya hogy az anyja párja szexuálisan zaklatja?

Figyelt kérdés
Ha az a férfi tényleg zaklatja a lányt az anyuka miért a lányt állítja be hazugnak, s miért nem hisz a lányának?

2018. okt. 25. 19:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség van:


1. Tényleg nem hiszi el, azt hiszi, a lány így próbálja elidegedníteni az új párjától.

2. Úgy gondolja, a lány félreérti az új pótapa szeretetmegnyilvánulásait.

3. Nem mer szembenézni a valósággal, mert akkor szakítania kéne, és azt nem akarja.

2018. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert az anyukának fontosabb nem egyedül maradni, fontosabb a farok.

Egy anyuka párja által molesztált nő.

2018. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

#3: Ettől még a molesztálás fennállhat.

Kérdező: Webkamerás felvételt javaslok. Elegendő lehet egy nyitvafelejtett laptop kamerája előtt megtörténnie a dolognak. De ne legyél direktben csábító, mert az csökkenti az anyuka hihetési hajlandóságát.

2018. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Mert az összes nő a lányában potenciális ellenfelet lát ha pasika van a dologban vhol a rokon az elkövető de akkor is őt hozzák ki áldozatnak h a 4 7 stb éves riszált... Átéltem ezt otthon kiskoruként rokon által.. Vajon miért nem látott anyám 15 éve otthon,arra az időre se h szembe köpjem,és még én voltam a ri ...
2018. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
2-nél a pont.
2018. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
#5: mert ha a 4 7 stb. éves riszált az indok? Akkor normális? Aki ezt indoknak veszi, és szerinte ebben az esetben normális vagy megérthető stb. az ugyanolyan beteg, mint aki a molesztálást elkövette. A saját rokonáról van szó b.sszus!
2018. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Mint erőszak túlélő mondom: nem azoknak van igaza akik az anyát támadják, hanem az első válaszolónak. Sok minden állhat a hitetlenkedés mögött (nekem se hitt senki) De nem arról szól hogy "fontosabb a farok mint a gyereke" A végén még a molesztálásnál sem az elkövető lesz a bűnös, hanem a gyerek anyja...
2018. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8! a 3. esetben bűnrészes!!
2018. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Onnantól, hogy az anya ezt megtudta, minimum foglalkoznia kell a dologgal.

Elismerem, hogy vannak visszaélések, amikor a lány utálja a nevelőapját és így akarja tönkre tenni, börtönbe juttatni. De ha egyszerűen lesöpri a lánya által mondottakat, akkor igenis teljes joggal szidjuk és hibáztatjuk! És igen, a farok megtartásának vágya áll mögötte, akár a lánya tönkre tevése árán is.


Mondjuk nekem azért is hátborzongató lenne az ilyesmi, mert akár tényleg ilyet tett a férfi, akár a lány akarja őt tönkre tenni, valamelyikük olyan aljasságot művelt, hogy ijesztő lenne nekem, hogy ilyen gazemberrel laktam, éltem az életem, hittem neki, szerettem.

2018. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
Igen ahol anyuka szemet huny a molesztálásra,csak h dugva legyen továbbra is bunreszes ,ahol anyuka elnézi hogy apu uti veri őt meg a gyereket is már,na az is bünrészes.. Lehet fényezni,de ez az igazság..
2018. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!