Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hová lett a kérdés, amit a...

Hová lett a kérdés, amit a zakkant anya tett fel az egyetemista fiáról?

Figyelt kérdés
Épp válaszolni akartam hogy őneki ugyan már mit sikerült elérnie az életben,ha a felnőtt fiával így viselkedik,mikor eltünt a kérdés?
2018. okt. 26. 15:46
 1/9 anonim válasza:
67%
Törölték.
2018. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, néha törlik a nyilvánvaló kitalációkat...
2018. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem nem volt az kitaláció.
2018. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
őneki sikerült elérnie az életben, hogy törölték a gyakorin a kérdését. Az is valami.
2018. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem olvast, de biztos kamu volt.
2018. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt az kamu... szépen ócsárolta a fiát-aztán nem tetszett a kritika.
2018. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Attól hogy te minden provokációt, hazugságot igaznak hiszel utolsó, az még hazugság marad.
2018. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
A szokásos kamus volt,másik ilyen a bolondos kérdező de folyton visszaregisztrálnák,pedig elvileg ip tiltás van..
2018. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

En volt, hogy kertem a torlest es toroltek is. Olyan esetekben kertem, amikor mar egyertelmu volt, hogy ram ismernek (mert mas ismeroseim is font vannak itt). Masreszt nekem is volt olyan kerdesem, amikor csak ocsarlast kaptam, holott igyekeztem mindent leírni, amit le lehetett és bajban voltam, segítséget akartam és nem azt, hogy nevtelen emberek ismeretlenul még engem kuldjenek el az ...ba.

A szóban forgó kérdésre nem emlékszem, de biztos vagyok benne, hogy kamu kérdést nem törölnek.

2018. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!