Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mért nem engedi...

Szerintetek mért nem engedi az anyukám hogy együtt aludjak a barátommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónap múlva töltöm a 18at a barátommal pedig már több mint másfél éve együtt vagyunk, hozzateszem hogy kicsi korunk óta ismerjük egymást. Mégis amikor csak szóba hozom hogy ott e aludhatok egyből az a válasz hogy szó sem lehet róla.. Nem értem mért. Még anyukámnak nem mondtam el hogy már nem vagyok szűz, kb 1 éve már de szerintem biztosan gondolja. Lehet segítene a helyzeten ha elmondanam ezt neki és beszelgetnenk? Tényleg nagyon szeretnék már vele aludni, ha csak havonta 1x is... Szerintetek mit tehetnék?

2018. okt. 27. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Akkor kérdezd meg apádtól. Húgom dumája az volt, hogy "anyu sokkal biztonságosabb az, ha van egy megbízható barátom és vele alszom, mintha barátnőkkel pasiznék piásan az éjszakában".
2018. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Nyugtasd meg anyukádat, hogy pontosan tudjátok mit jelent a védekezés. Ha mégis becsúszik a baba, fel vagytok készülve rá, hogy felelőségteljes szülők legyetek, vagy elvetetitek és az sem baj, ha soha többé nem lehet babád. Persze csak neked, mert barátodnak még lehet mástól.
2018. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ülj le velük és beszéld meg a dolgot. Ő fog felhozni érveket, hogy szerinte miért nem aludhatsz ott, te pedig szépen rácáfolsz mindenre.
2018. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Régimódi gondolkodàsù vagy prűd. Azt hiszi szexelni csak éjjel lehet. Ezért tilt az együtt alvàstól. Sajnos nem tudsz mit kezdeni, nem lehet ilyen anyukàkkal. Figyeld meg, ha elmondod, h nem vagy màr szűz, akkor a talàlkozàst is tiltani fogja.
2018. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
mond el neki hogy már nem vagy szűz. bár sokat segített volna a helyezeteden ha már akkor elmondod mikor elvesztetted. jobban bízna benned
2018. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Mutasd meg neki a tablettát, amit szedsz, vagy akármit, amivel védekeztek, és akkor talán más lesz a véleménye!


Másrészt, kezdj egy beszélgetést vele te arról, hogy: elég nagynak érzed már magad ahhoz, hogy elmondja neked, hogyan és miképpen kell, célszerű hatásosan védekezni egy nem tervezett terhesség elkerülésére. Ő mit tanácsol, és hogy vigyen el téged ahhoz a nőgyógyászhoz, ahova ő is jár, ahol őneki is felírják a gyógyszereket... majd rájön, hogy hiába tilt, előbb-utóbb a dolgok megtörténnek.

2018. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

"Nyugtasd meg anyukádat, hogy ... az sem baj, ha soha többé nem lehet babád."


Ettől biztos megnyugszik majd! :DD

2018. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

Nem fog megnyugodni, pont azért írtam. Ő egy anyuka, aki aggódik a gyermeke jövőjéért. Rengeteg energiát, szeretetet, időt és pénzt ölt abba, hogy a lánya jó, jobb életet élhessen mint, ő maga. 18 évesen, még nem iskokázott, nem tapasztalt az ember a nagybetűs élethez. Egy felelőtlen döntés, mindent felülír.

Természetesen joga van a gyermeknek mindent feladnia az élvezet kedvéért, de tudnia kell nem kicsi a tét. Ha majd neki is ekkora gyermeke lesz, kíváncsi lennék, hogy viselkedne. Egy normális anya igenis így működik. Pontosan tudja, hogy lánya már nem szűz, hisz minden arcrezdülését figyelemmel kíséri, de nem akar aszisztálni is ahhoz, hogy bekövetkezhessen a baj.

2018. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Minden szülő félti a gyermekét (lányát) a fiúktól. Értékeld, és mondd meg neki. És azt is hogy már úgy gondolod beszélhetnétek erről őszintén, nyíltan.
2018. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Anyukád szereti a barátodat? Nem tartja ‘rossz’ döntésnek a számodra?


Nekem se engedte anyukám ezt ennyi idősen, volt hogy titokban aludtunk nála, ma még mindig a párom 5 év távlatából.


Mondd el neki, hogy nem vagy szűz, így talán észbe is kap, hogy nem csak éjjel áll fel a cerka. Másrészt meg egy alvásban nincs semmi rossz. Ha nekem lenne lányom, az igaz hogy félteném, de ha látnám, hogy komolyan szeretik egymást a fiúval 1,5 év után már megengedném.

2018. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!