Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerelmes lett egy...

Anyukám szerelmes lett egy olyan valakibe akit én egyszerűen ki nem állhatok. És ezért nem bírom elviselni. Ráadásul gyakran történt olyan amikor ő miatta megsebesültem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Hogy sebesültél meg?
2018. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ülj le vele és beszéljétek meg. Mármint az anyukáddal. Kérd meg őt, hogy valahogy tegye elviselhetőbbé.
2018. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem neked kell szeretni.

Képzeld el, ha neked lesz szerelmed. Érdekelni fog, hogy anyukád nem szereti?

2018. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1. kommentelőnek : úgy sebesültem meg hogy gyakran mérgében ha valami történt vele erősen rá szorított a csuklómra,vagy direkt neki lökött valaminek. Anyukám nem beszél erről egyáltalán mindig arra kér hogy hagyjam már békén ezzel. És megértem hogy anya szerelme nem érdekli mit gondolok szereti meg minden... de engem valamiért így is mar belülről ez az érzés még ha próbálom el is felejteni.
2018. okt. 28. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
ha egy anya ilyet elnéz, akkor vagy nem szereti a gyerekét, vagy valamiért belekényszeríti magát a kapcsolatba (anyagi biztonság miatt, kiégéstől való félelem stb)
2018. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én úgy tudom nincs különösebb problémánk (családi) úgy hogy azért remélem nem valami nagy próbléma.. köszönöm a tanácsot :(
2018. okt. 28. 21:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlen úgy működik, hogy nem neki kell szeretni, ha a kérdező nem otthon lakna, egyértelműen az anyja dolga volna, na de ha jól gondolom nem külön él. Az viszont valóban úgy van, hogy ha az ember szerelmes akkor a legtöbbje hajlamos csak úgy menni a vakvilágba, és nem érdekli ki mit mond, független hogy az jelen esetben a saját gyereke e vagy más rokon esetleg.
2018. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Tehát csak úgy megfogja a csuklódat és az miatt sérülsz?
2018. okt. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

"De én inkább úgy fejezném ki magam, hogy ne legyél már ennyire nyomorék. Amúgy meg ha nem tetszik, mehetsz, amerre látsz. :)"

Hát, kedves 4-es, ez nem így működik ám!

Több törvény védi a gyerekek érdekeit, és nincs törvény, ami anyuka erőszakos kanjait védené.

A gyerek nem kidobható egy f.asz miatt!

Remélem, világos!

2018. okt. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát csak úgy megfogja a csuklódat és az miatt sérülsz?"


Nem csak amiatt. Azt írta: "erősen rá szorított a csuklómra,vagy direkt neki lökött valaminek".

2018. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!