Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám abban éli ki magát,...

Anyám abban éli ki magát, hogy állandóan aláz és szapul, hogy lehet valaki ennyire gonosz?

Figyelt kérdés

Napi szinten üvöltözik, ma is meg kellett hallgatnom vagy 20-szor, hogy én mekkora bolond vagyok, a világ lehülyébbje, üvöltözik.


Megőrül mellette az ember, az biztos...


Arról nem beszélve, hogy normálisan próbáltam neki elmagyarázni valamit, akkor üvölt, hogy "fogd be bolond vagy".


A képtelen agyszüleményeiről nem is beszélve, hogy tavaly azt akarta bemagyarázni nekem, hogy azért fáj a hátam (közepesen súlyoa gerincferdülésem, enyge csipőficamom van, lúdtalpam), mert pszichiátria beteg vagyok és xy is azért van ideggyógyászaton, mert nem tudják mitől fáj a dereka... Ezt másnak is képes volt beadni...


Meg ilyen baromságokat, hogy azért vagyok beteg, mert megbolondultam, vagy "nem alszom eleget". Meg napi szinten hallgatom, hogy hogyan kellene benyugtatózni, vagy "keressünk egy magánorvost kislányom".


17 éves koromban, addig folyamodott hogy hosszú hetekig, a tudtomon kivül a neki felírt pszichiátriai szereket kevert a teámba, kakaómba. És egy ideig nem is gyanakodtam...


Azt is személyes sértésnek veszi, hogy felnőttem, vagy valaki rám mer nézni...


Kontrollmániás, de ezek az elmebeteg bajai mindent visznek... Egy sima náthanal is bepróbálkozik, gogy "szedjek be Xanaxot". Beteges ragaszkodás és kontrollmánia.


Hiába, ebbe előbb-utóbb belefárad az ember, meg ép ésszel nehéz ezt kibírni.


Aki, nem hiszi el a sztorit, nem kötelező válaszolni, igen, tényleg van ilyen. Azzal viszont nem leszek előbbre, hogy leírjátok, hogy" ez pedig 1100 %, hogy kamu", mert nem az.


Egyébként még annyi, hogy már elmúltam 18 is.


2018. okt. 28. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Igenis kamu, már megint a te sokadik képtelen agyszüleményed. Naponta legalább három kérdést találsz ki a bolond szüleidről, akik betegen is behajtanak az egyetemre és péppé vernek a négyesért. Nagyon unjuk már!
2018. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit írogatsz, de legalább a saját szavaiddal írnád...


Továbbléptem, ilyen válasz nem segít

2018. okt. 28. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Azért viselkedik így, mert kell neki az a tudat, hogy ő még ezt is megteheti.

Nagyon sajnállak, ha van valami konkrét kérdésed, szívesen segítek privátban, ha tudok.

2018. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, én csak kb. felidéztem a kérdező eddigi kamuit.
2018. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Anyu: van bármi, amiért szeretsz és büszke vagy rám? Azt veszem észre számodra csak teher vagyok.
2018. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Kocsiból most nem löktek ki menetközben?
2018. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én már rég elköltöztem ilyenkor. csak az marad otthon, akit nem zavar.
2018. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állj a saját lábadra!

Ha már nem tanulsz, keress munkát és albérletet, más városban, jó messze tőle.

Másképp tönkretesz.

2018. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!