Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig olyanokat mond nekem...

Mindig olyanokat mond nekem anya, hogy alig várja hogy elköltöttek szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Engem nem nagyon szeret. Igazából semmivel sem tudok neki megfelelni, igazából csak azért nem akarok meg meghalni, hogy ne nekik kelljen eltemetniuk.

2018. okt. 29. 21:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Elköltözzek*
2018. okt. 29. 21:23
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2018. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondolja komolyan. Tanulj szorgalmasan, hogy önálló tudj lenni.
2018. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Magyar családban szeretet ne várj szülőtől főleg nőtől ne,addig kell a baboca mig hozzá a likokat és pénzt...
2018. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is mindig azt mondta. Mikor költözöl már el blabla. Elköltöztem. Külföldre.
2018. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én mielőbb elköltöznék, és haza se látogatnék.
2018. okt. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Részvétem, nekem az apám ilyen.

Ne nekik akarj megfelelni, csak magadnak. Tanulj, dolgozz, aztán menj, és vissza se nézz.

2018. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Élné már a saját életét. Ennyi. Főleg, ha nem is szeret annyira. Jobban örülne, ha nyugta lenne tőled.
2018. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nincs mese, akkor menni kell. diákmunka, albinyó/kolesz, pár év alatt szerzel egy jó szakmát, és telibeszarod a 300 ezres fizuddal, hogy anyád mit mondott neked anno.
2018. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Az én anyám is ezt mondogatta. Meg hogy a "család kárára" tanulok (munka mellett végeztem a főiskolát), nem mellesleg erős diplomát szereztem vele, mellette megvolt a gyakorlatom a szakmában, mert közben dolgoztam is, szóval egyből kapkodtak utánam jobb munkahelyeken diploma után. (Ja, és rezsire hazaadtam meg kajára is). Na, aztán elköltöztem, férjhez mentem (igaz, csak 100 km-re). Most kb. lát egy évben egyszer. Most jó lennék már, ahogy öregszik, segíteni. Hát, így járt. (Azért elgondolkozhatna, aki kiutálja a gyerekét otthonról. Nyilván férjhez mentem volna egy szerető családi környezetből is, simán lehet, hogy akkor is 100 k m-re, de mégis más lelkülettel, és sokkal többet látogatnék haza. )

És írta itt valaki, hogy ez magyar mentalitás, pedig nem. SOHA nem tudnék ilyen roh adék lenni a lányommal.

2018. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!