Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akinek az egyik...

Van itt olyan akinek az egyik szülőjével vagy mindkettővel rossz (vagy volt) a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Például az hogy lelkileg vagy testileg bántott, teljesen bekorlátozott, meg mondta minden téren hogy mit csinálj pl: partner választás, iskola munka, vagy bármi más.. Szóval a szülővel rossz viszony alakult ki!

Ezt hogyan kezeltétek? Találtatok megoldást?

Sajnos az én apám teljesen hatalmaskodik felettem bármit akarok tenni az csak úgy lehet ahogy ő akarja.

Szívesen meghallgatnám a történeteiket.


2018. nov. 1. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Az le maradt hogy 19 éves lány vagyok
2018. nov. 1. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
20/F vagyok nekem is megmondják mit csináljak. Az esetek 90%-ában igazuk van, hidd el. Ha nem és ezt nem bírod ki, ott a lehetőséged, hogy dolgozz és elköltözz. Most tettem le tavasszal a technikusi vizsgát, egyedül azért nem dolgozom, mert még nem találtam állást. Azonban addig segítek szüleim vállalkozásában. Szóval ha egyszer itthon lakhatók ingyen, mondják meg nyugodtan mit csináljak, befogom a pofám.
2018. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*lakhatok
2018. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek! Köszi a választ. 😊 Az nem is baj ha meg mondják hogy mit csinálj vagyis rá vezetnek segítenek a jó út felé. Csak akkor van a baj ha már nekem mármint a gyereknek semmi joga nincs és nem boldog így meg ha a szülő csúnyán trágárul beszél velem és egyáltalán nem kíváncsi arra hogy mit akarok.
2018. nov. 1. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindkét szülőmre igaz, alkoholista, bántalmazó családban nőttem fel. Úgy tudtam ezen felülemelkedni, hogy 19 évesen elköltöztem otthonról, minden kapcsolatot megszakítottam velük (ennek 13 éve), terápia segítségével összekaptam magam és felépítettem az életem.
2018. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is azon gondolom hogy elköltözöm.
2018. nov. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!