Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kellene, hogy együtt...

Miért kellene, hogy együtt járjak egy fiúval? Valaki érti anyu logikáját? 16l

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes senkibe, igazából ha szerelmes lennék sem mondanám anyának. Nem olyan jó a viszonyunk szerintem. Ő meg folyton azon pörög, hogy miért "nem beszélek fiúkkal". Pedig szoktam és ezt tudja is, de nem veszi tudomásul. A legtöbb sráccal csak barátok vagyunk. Ráadásul amióta kolis vagyok egyre jobban mondja ezt a legyen barátom dolgot. Szerintem nem vagyok lemaradva semmiről....

Ráadásul sűrűn mond olyanokat, hogy biztos a lányokat szeretem és ez nem normális, meg csak döntés kérdése, hogy nem kéne amúgy sem beállnom a sorba...


2018. nov. 2. 12:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
43%
Lehet tudja hogy a legtöbb 16 evest elegge foglalkoztatja a pasi téma es vissza igazolast akar arrol es hogy nem bukott e gyereknevelesbol vagy lehet valaki kerdezte rolad es a pasi dolgaidrol es jobban elkezdte foglalkoztatni hogy neked miert nincs es egybol rosszra gondol vagy hallott valahol marhasagokat es egybol a gyereke jut eszebe es megakar rola gyozodni hogy veled minden rendben :D
2018. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Az anyák már csak ilyenek! Azt akarja, hogy boldog legyél. Bár ahhoz szerelem kell:)

A lányos dologt nem értem, sokan 20 körűl kezdenek csak pasizni.

Én anyukám is ilyen volt, aztán mikor 18 évesen összejöttem egy sráccal nagyon elkezdett félteni. :D

2018. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Tudni akarja nem-e vagy lezbikus.😂
2018. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy:

- Még nem találtad meg azt fiút, akivel el tudnád képzelni, hogy együttjárj. (vagy) Nem érzed még szükségét annak, hogy legyen egy komoly barátod. De ami késik, az nem múlik!


Ez után csak leáll a témával. Ha nem akkor ismételten mond ugyanezt!

2018. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgasd magad. Ha fiúznál, tuti, hogy az lenne a baja. Ha koleszos vagy, úgyse vagy kitéve a szövegének olyan gyakran, de amikor meg mégis, olyankor engedd el a füled mellett.
2018. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Mikor legutóbb kiírtad, nem tetszettek a válaszok, vagy minek kellett újra kiírni ugyanazt a kérdést?
2018. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha már most kolis vagy, akkor gondolom nem bánná, ha korán önállósodnál.
2018. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Én anyám ugyanilyen volt. 20 évesen költöztem el, akkor abbahagyta, mert megtudta hogy lányként tényleg nem érdekelnek a fiúk, na meg barátnőm is lett. Szóval attól féltett, hogy leszbikus leszek, de én végig az voltam, csak nem szóltam neki róla, mert ki is tagadott volna, de így hogy külön élek már hálistennek nem tud. Ignoráld anyukád ilyen megjegyzéseit, ne aggódj, majd beleun.
2018. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Már kérdezted...
2018. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Örülne neki, hogy nem teszed szét a lábad mindenkinek...
2018. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!