Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülői különbségtétel 2...

Szülői különbségtétel 2 gyerek között? Talán tesómat jobban szeretné?

Figyelt kérdés
Apukám egyértelműen ugyanúgy szeret minket öcsémmel (2 év van köztünk, 16 vagyok) Viszont úgy sejtem hogy anyukám kicsit jobban szeretné öcsémet. Kevesebbet foglalkozik velem, sosem mond nekem olyan kedves dolgokat mint öcsémnek tenné. Engem folyton szid holott nincs sok oka rá, kitünő jegyeim vannak. csendes vagyok semmiféle mai fiataloktól megszokott dolgot nem csinálok, értem ez alatt a cigarettát stb. Öcsém viszont folyton dicsérgeti a család előtt is vele kapcsolatban szívesebben dicsekedik.
2018. nov. 8. 21:03
 1/4 User-Agent ***** válasza:
75%
Gyakran van ilyen egyes családokban, hogy a szülőknek van egy bizonyos "kedvencük", te viszont bármit csinálsz csak második maradsz. Ez gondolom összefüggésben van azzal, hogy egyes szülők jobban szeretik a fiú gyereket vagy ellenkezőleg.
2018. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
És innen indul a testvér viszály ez az alapja a különbségtétel..
2018. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Anyukad is jobban kotodik a fiu kisebbik gyerekehez. Altalaban az anyak a kisebb gyerekhez es fiu gyerekhez alapbol jobban ktodnek. Nekem is ocsem van. Sokaig nem ereztem a kivetelezest, de nagykorunkban mar igen. De akkor meg mar nem.bantott. Testveremnek megmondtam, ha valami nem tetszett, de sose emlegettem, hogy anya jobban seret.
2018. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hallottam mar ilyenrol, nem egyedi eset de en undoritonak tartom. Baratnomek 6-an vannak testverek, es eleg nagy szegenysegben nottek fel, megis egyforman szeretik oket a szuleik, pedig 3 fiu van, meg 3 lany. Szoval ha anyukad kivetelezik veled vagy esetleg jobban is szereti az ocsedet, az szerintem az o szegénységi bizonyitvanya.
2018. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!