Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak akkor ha anyám...

Mit csináljak akkor ha anyám velem kiabál más miatt? 17L

Figyelt kérdés

Szóval szüleim kapcsolata nem felhőtlen és mindig veszekszik anyám apámmal telefonon, Skype on és ordibal állandóan és oda hívogat hogy nézd mit csinál stb mond neki ezt azt

Tényleg mostanában napi szinten csinálja születés napom is róla kellett hogy szóljon es ma reggel is

Kiabált mutogatta szóltam hogy miért kiabál velem nem érdemelem meg tényleg jó “gyerek” vagyok nem az a kicsapongó hanem tanulok itthon vagyok.. és ilyeneket mond nekem ha nem csinálom azt amit akar és mem hallgatom a balhét hogy kihasználom és ocsmányul beszél és kiabál velem

És nem tudok már mit csinálni folytatódik

És mindjárt megyek haza azaz jön értem órák után és olyan rossz a hangulatom már faj a hasam hogy mennem kell haza..

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Tudom egyszerűen hihetetlen és bocsánat a kérdésért



2018. nov. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Mond meg, hogy téged nem érdekel.
2018. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudod rejtett kamerával felvenni, amikor így viselkedik? Égesd le, rakd fel a youtubra, facebookodra, hogy mások is lássák, akkor te is kapsz egy kis vigasztalást, mert látják, milyen degenerált buta anyád van, őt meg jól megszégyenítik. Amúgy miért megy érted az iskolába? Egyedül nem tudsz haza menni?
2018. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"És mindjárt megyek haza azaz jön értem órák után és olyan rossz a hangulatom már faj a hasam hogy mennem kell haza..

Mit csináljak ebben a helyzetben?"


Ne menj haza. Maradj az apádnál. Mondd meg neki, hogy fáj a hasad, ha haza kell menned.

2018. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!