Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért történik ez velem?

Leximexike kérdése:

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Makóra járok iskolába ami az otthonomtól 122 km. Direkt azért jöttem ide, hogy az apámtól és a nevelőanyámtól messze legyek. Mégis ők azt hiszik, hogy én szarok rájuk. Persze amikor sose hívnak fel, hogy mi van velem én meg mindig amikor haza érek azzal kezdek, hogy hogy vannak. Mindig én vagyok a szar. Amikor rájöttek, hogy vagdosom magam arra is szartak. Elegem van. Miért ilyenek velem? Apa kiskoromban a szemembe egy hős volt. Mára már...nem olyan a kapcsolatunk mint régen. Az hosszú sztori, hogy miért. De szeretném őket vissza kapni. És nem az a bajuk, hogy messze vagyok mert akkor el sem engedtek volna.

2018. nov. 10. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
A tinihisztiddel az iskola pszichológust untasd.
2018. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért mentél el koleszba, hogy ne legyél otthon nem? Akkor minek vagdosod magad? Mit akarsz bizonyítani?
2018. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

"Direkt azért jöttem ide, hogy az apámtól és a nevelőanyámtól messze legyek. De szeretném őket vissza kapni. "

Tök logikus. Előbb találd ki mi is a problémád, foximaxi.

2018. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Azert vagdosod magad, hogy eszrebvegyenek? Legalabb tudod az okat, most mar csak szakember kell hogy leszoktasson. Messzire mentel, hogy tavol legyel toluk. Most fussanak utanad? Miert jarsz haza?

Megint csak, egy szakember tud segiteni minden kerdesben.

2018. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na, megint itt vagy? Féltesókkal találkoztál?
2018. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem eliras? : "Direkt azért jöttem ide, hogy az apámtól és a nevelőanyámtól messze legyek. Mégis ők azt hiszik, hogy én szarok rájuk".

Azaz direkt elmentel messze, hogy messze egyel toluk. Ezert logikus, hogy ok azt hiszik azert tetted ezt, mert teszel rajuk. Nem ertem te miert forditva latod ezt?


Lehet azert nem banjak, hogy messze mentel, mert ereztek direkt (ez a szo azt jelenti szandekosan) mentel toluk messze.


A miert tortenik ez veledre nincs valasz. Talan, mert sok sok apro dontes, egyeb tenyezok osszessegeben ide vezettek. Biztosan tudod miert nem nezel mar fol apadra, es azt is hogy miert kezdted vagdosni magad.

Valtoztatni viszont lehet még a torteneteden.

Ahhoz leginkabb az kellene, hogy megfogalmazd mit is szeretnel? Mire vagysz? Tobb figyelemre ezt ertem, de mindenkinel mast jelent a masik emberre valo figyeles. Valakinek azt hogy ad zsebpenzt a gyerekenek es ennivalot tesz ele es fizeti az iskolait es ezzel ugy erzi figyel ra, valakinek meg azt hogy mindennap erdeklodik iranta erdeklik a baratai vagy megghalgatja a nyugjet, bajat, oromet. Kamaszoknal, fiatal felnotteknel nehez eligazoni azon mire erzik azt, hohy a szulo figyel rajuk.

Probald leirni magadnak, lista formajaban es utana mondd el apukadeknak.

Azt is mondd el batran miert vagdostad magad. Es talan jobban megtalaljatok ujra a kozos hangot. Kozben dolgozz a barati kapcsolataidon is. En egyetemen talaltam sorstarsakat igazan, de kollegiumban, kozepsuliban is lehet. Akik hasonloan elik meg szuleikkel a viszonyt, akiknek panaszkodhatsz, akik neked panaszkodhatnak. Adhattok egymasnak tanacsot es megbeszelhetitek bevalt-e?

Ha nagyon szorongsz, akkor menj el pszichologushoz, inygen pszichologusban a hazi gyerekorvosod/orvosod tud segiteni.

2018. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!