Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miatt kell szenvednek?

Anyám miatt kell szenvednek?

Figyelt kérdés
Mert a világra hozott és kis korom óta terrorizált.Miatta kell dolgoznom amit utálok. Antiszociális vagyok félek az emberektől.. Legszivesebben csak otthon lennék nem is értem MIÉRT csinál az ember gyereket ha tudja kínszenvedés az élet és kényszer munka.. Néha megfordúl a felyemben h milyen lenne megőlni miatta kel szenvednek utálom.

2018. nov. 10. 18:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy? És milyen munka az, ami annyira elviselhetetlen? Az anyáddal élsz? Miért nem költözöl el?
2018. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

28

Legutóbb villanyszerelés kűlfőldön nem bírom elviselni az embereket meg hogy alkalmazkodnom kell olyan szintem stresszel a dolog hogy mondhadhatni kiégtem felmondtam meg semmi értelme az egésznek azért dolgozzak mint egy rabszolga h éljek egyek annak örülök ha egyedűl vagyok olvasható elmélkedhetek a gyerekkori terror annyira belém ivódott h félek az emberektől meg az egész életnek nem látom értelmét dolgozok míg meg em dögök de csinálok gyereket h valaki kínlódjon ha meghaltak mi értelme ennek

2018. nov. 10. 19:15
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Keress egy pszichológust, ő tud segíteni, hogy máshogy lásd az életet.
2018. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

Nem pszichológus, hanem két nagy maflás kéne neki.

Van egy rossz hírem, öcsi, ha nem lenne anyád, akkor is dolgoznod kéne.

2018. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Már kis koromba a átszokattak bal kézről jobbra szemüveges is voltam sokat csesztetek meg sok stressz ért emiatt egy olyan mizantrópia alakúl kibennem az emberek iránt ami elmondhatatlan. A munkával még nem lenne baj a stressz meg az emberek meg a szabályok meg ez az egész magyar ország katasztrófa..
2018. nov. 10. 19:44
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Pszichológus.

Munkahely.

Környezetváltás.

28 évesen már magadért vagy felelős. Anyádtól meg tudsz szabadulni könnyen. És ha eleget olvasol és tanulsz, képes leszel magadat is megváltoztatni. De ehhez előbb fel kell oldani benned a rögöket, amihez szükséged van pszichológusra, ha eddig nem voltál képes egyedül megtalálni az utat, majd segítenek. Nem szégyen! Nagyon sokat segítenek!

2018. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%
ja, Magyaro katasztrófa, de neked a külföld se jó, te szerencsétlen...
2018. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Rohanj ki külföldre megint és ne gyere vissza! Ott is utáltál dolgozni, ott is utáltad az embereket, ott nem találkozol anyáddal sem. Nem Magyarország a hibás abban,

hogy neked munkaundorod és életuntságod van!

2018. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Hollandia az tetszett de nem vendégmunkásként proletárokkal..

Lehet lelki dolgokon múlik de az én nézetem szerint amit eddig tapasztaltam a világ egy kényszertábor ahol csak az elittnek éri meg létezni a többi ember meg a mókuskerében pörög öli egymást... az is igaz h az én lekivilágom is érzékenyebb rosszat se akkarok senkinek csak durva nekem ez a világ és televan felesleges szenvedésel és az ember még ezt tovább örőkiti számomra érthetetlen okokból most kicsit zavaros lekiálapotban vagyok s nem akarom senki hitébe belegázolni csak a gondolataimat írtamle... S köszönöm a válaszokat egy szakember lehet nem ártana de valószínű felír egy gyószert egy profit orientált cégtől de lehet vannak calósmegoldások..

2018. nov. 10. 20:05
 10/35 anonim ***** válasza:
2018. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!