Mit kéne jobban tudnom?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy szeretnék egy kutyát. Ennek 1 feltétele van. Hogy ne legyen 3-as a félévimben, és az év végiben sem. (bizonyítvány) Nos, mingyárt itt a félévi lezárás, és én 3-asra állok két tantárgyból is. Termésezt és Matek. Természetra tanulni kell csak, inkább a matekkal van baj. Értem is, nem azzal van a baj, hanem hogy lassan csinálom!Lassan tudomcsak megcsinálni, nem tudom befejezni, és amíg csinálom,elrontom azzal, hogy azon stresszelek nem lesz kutyám. Tudnátok ez ellen adni valami tanácsot? Gyorsan kéne!

2018. nov. 11. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ezt a szüleidnek nem a tanulásodhoz kellene párosítania. Egy kutyus nemcsak neked ajándék, hanem a az állatnak is, mivel kölcsönös szeretetre alapul egy kutya-gyerek kapcsolat. Jó lenne, ha ezt elmondanád a szüleidnek, hogy egy állat ne jutalmazóeszköz legyen, mert az egy élőlény, nem olyan, mint egy xbox, vagy egy bringa...
2018. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként este 22 kor miért nem alszol már? Holnap iskola... Ha kipihenetlen vagy akkor még rosszabbul megy a tanulás!
2018. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tatyesz válasza:
83%
Rontsd le 2-esre a matekodat, akkor nem lesz 3-asod a biziben. :D
2018. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj sokat. Azt csinálja lassan az ember, amiben gyakorlatlan. Odáig kéne eljutnod, hogy amint meglátod a példát, máris tudd, hogyan állsz neki, és mi után mi lesz a következő lépés.

Egyenlet megoldásnál még többet számít a gyakorlás: aki gyakorlatlan, az három lépésben rendezi az egyenletet annyira, mint én egy lépésben. Gondolhatod, melyik a gyorsabb.

Csak persze a gyorsaság ne menjen a pontosság rovására.

2018. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Hanyadikos vagy? A matekban nagy eséllyel tudnék segíteni. Sok gyakorlással rögzülnek ott is a dolgok. Amúgy meg, ha nekikezdesz, kapcsold ki az agyad és csak arra koncentrálj.
2018. nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na, megírtam és szerintem elég jól sikerült! :) Köszönöm a segítséget!
2018. nov. 16. 14:59
 7/17 A kérdező kommentje:

Azóta mióta ezt kiírtam,több , mint 3 hónap telt el!

A félévimben 4 4-es, és a többi tantárgy 5-ös lett! Haladok a kutya felé! :)

2019. febr. 13. 17:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :-)
2019. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok kérdező!


Az egyes válaszolónak üzenem: ugye, hogy jó ösztönző kikötés volt a kutya? 4-esre javított a kérdező. Tehát hülyeséget írtál kapásból elsőre :D

2019. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És most miért emelted ki a kérdést?
2019. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!