Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bennetek, melyik zavarna...

Bennetek, melyik zavarna jobban, ha a gyermeketek homoszexuális/transzszexuálisvagy az, ha rasszista/szélsőséges eszmék követője lenne?

Figyelt kérdés

A kérdés nem csak szülőknek szól, és pusztán elméleti.


Engem személy szerint jobban zavarna a torz világnézet, mintsem az, ha homoszexuális lenne, utóbbi inkább aggodalmat keltene bennem, mert tudnám, hogy számos területen jóval nehezebb lesz az élete, mint az átlagnak.


2018. nov. 18. 14:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Utóbbi.

Az elsőtől sem lejtenék örömtáncot, de legalább nem ártana senkinek vele. A gyűlölködés pedig nagyon rossz útra tudja vinni embert. Abból még jó nem sült ki.

2018. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha rasszista\homofób lenne. A gyűlölködés rettenetes dolog, életeket tesz tönkre.
2018. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha rasszista / szélsőséges lenne, egyértelmű. Semmi bajom sem a melegekkel, sem a transzszexuálisokkal.
2018. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

Az elsőt még csak-csak elfogadnám, hisz a gyermekem és szeretem. Az, hogy kihez vomzódik nem határozza meg, hogy jó vagy rossz ember e, így azt elfogadnám, azért elötte elbeszélgetnék vele, hogy miért érzi magát homoszexuálisnak és elmagyaráznám neki mik azok amiket elvárok tőle ennek ellenére. (Például a monogámia és az alap higiéne amit a hetero pároktól is el lehet várni.)

A rasszizmust meg egyenesen elítélem. Az rossz dolog. A rossz emberek vallják. Bár nem bántanám érte, de azért elbeszélgetnék vele komolyan és elmondanám neki, hogy semmi értelme sincs mert ő maga sem 'tiszta vérű'. Megkérdezném miért lett rasszista, és elmondanám neki, hogy ez nem jó dolog.

2018. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Az utóbbi.
2018. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
44%

1 miért zavarna, hogy meleg?

2 fura lenne, de nyilván megszoknám, ha transz

3 nem lenne rasszista, mivel ha én nevelwm, akkor nem lesz ilyen hülye

2018. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
A második zavarna jobban, mert abban az esetben rossz ember lenne, akiben gyűlölet van. Az nagyon káros, a saját életét is tönkreverné vele.
2018. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen a második eset. Arról hogy meleg sem ő sem én nem tehet, attól még az én kölyköm és ugyanúgy szeretném,

Viszont a második eset egyértelműen az én szülői kudarcom.

2018. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
3%

Lehetséges középsulit végezni 18 év alatt.

Ha valaki 14 évesen elmegy egy olyan képzésre ami 3 évig tart és szakmunkaslevéllel végződik érettségi helyett. Nálunk legalábbis van ilyen.

Amúgy szüleid nem korlátozhatnak, nincs beleszólásuk. Gratulálok hogy egyáltalán eddig kibírtad.

2018. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
14%
Hoppá előző vagyok. Rossz kérdéshez írtam a választ. Bocsi
2018. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!