Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már 1 éve edzek lassan, lány...

Már 1 éve edzek lassan, lány vagyok, és anyámék szét cseszegetnek a hülyeségeikkel, mert azt hiszik, hogy a fehérjében meg ezekben a készítményekben csak mérgek vannak, miért csinálják már? Jár még valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve elkezdtem edzeni, nagyon dagi voltam, jelenleg 19 éves vagyok, nagyon szeretem, amit csinálok, egyszerúen már anyámék miatt úgy érzem, megbolondulok.. Amióta edzek, csak ezt hallgatom:-Miért szeded azokat a s**rokat?

-Miért kell ilyen hülyeségeket venni?

-Jó erre pocsékolni a pénzt lányom?

-Egyszer úgyis ez miatt betegszel le..

Ma pedig megjött a rosszabb idő, és mondtam neki, hogy szét ment a térdem (érzékeny vagyok az idő változásokra), erre ma meg megkaptam azt, hogy ezek miatt a sz**ok miatt megy szét, és mutogat a fehérjére..

Egyszerűen már nem tudom nekik elmagyarázni elégszer, hogy ezek nem mérgek meg vegyszerek, nekik is ugyanúgy be kellene vinni minden nap a szervezetükbe, csak testépítőknek kell több.. Ti is vagytok, vagy voltatok már így? Minden nap ezt kell hallgatnom, annak ellenére, hogy semmi baom és már a változást is látják.. Már kezd elegem lenni. Mit tanácsoltok?



2018. nov. 20. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen, voltam én is, de az én szüleim megértették, amikor a dolog biológiai oldaláról vázoltam a helyzetet. Nem lehet, hogy nem tudtad rendesen elmagyarázni, és azért nem értik?:) Próbáld úgy, hogy megértsék: ugyanolyan ez, mint megenni napi 15 citromot, vagy bevenni egy darab 1000 mg-os C vitamin kapszulát ugyanazért az eredményért. Nem mindegy.
2018. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%

Szüleid vagy irigyek és rosszindulatúak vagy egyszerűen csak buta, szűklátókörű emberek.

Egyik esetben sem lesz könnyű megváltoztatnod őket.

2018. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy szépen, értelmesen mindent elmagyaráztam nekik és így is semmi. Már ettől megy szét az agyam. Azért elég kellemetlen ezt hallgatni állandóan.
2018. nov. 20. 15:31
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
egyel inkabb sok hust, az is feherje.. meg lany letedre azert annyira nem kene szetedzeni magad hogy feherjekeszitmenyek kelljenek, akkor mar nem karcsu/sportos lesz az alakod, hanem tul izmos, az meg lanyban nem szep.
2018. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mindennel állandóan ezt csinálják, a tanulmányokkal is, meg amikor mondom nekik, mit meg hogyan akarok majd sorba venni az életben, csak azt kell halljam, hogy ezt úgysem tudod megcsinálni, nincs kitartásod, stb.. És azért ez gáz, hogy semmi bíztatást nem kap a gyerek a saját anyjától..
2018. nov. 20. 15:36
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
4-es, hagyd már, hadd csinálja azt, ami neki tetszik. Miért kell beleszólni? Egyébként szépek a sportos lányok.
2018. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Kérd meg az okos szüleid hogy vezessék már le neked azt a biológiai folyamatot, aminek a következtében napi +25g fehérje tönkreteszi a térdízületeket. :D
2018. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én egyáltanán nem szedem szét magam, csak ebben akarok majd elhelyezkedni, meg a sporttal is vannak céljaim, a fehérje az meg alap izomépítő, az kell. Húst meg nem tudok állandóan venni, mert 3x drágább, minthogy vennék egy dobozzal, ami elég 1 hónapig.
2018. nov. 20. 15:38
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Utálom, mikor emberek ezzel jönnek, de.... költözz el.

Ők téged nem tudnak meggyőzni, hogy baromság ilyeneket szedni.

Te őket nem tudod meggyőzni, hogy nem baromság ilyeneket szedni.

Patthelyzet.

- Vagy használod tovább ezeket, és hallgatod a hisztit,

- Vagy abbahagyod, nem használsz ilyeneket, és békében élsz

- Vagy elköltözöl, és nyomatod a fehérjéidet békében.

Kb ezeket a megoldásokat látom.

Persze, lehet(ne) magyarázni nekik, bizonygatni, de őszintén szólva nem látom értelmét, mert én úgy veszem le a kérdésből, hogy próbálkoztál már ezzel.

Valakinek engedni kell.

2018. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, azóta olyamatosan jártatom a számat, és amikor már durvábban válaszolok, mert elegem van a hülyeségükből, akkor még nekik áll feljebb. Tervezőben van.. Csak nem mostanában tudok menni sajnos.
2018. nov. 20. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!