Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyereketeknek van jelszó...

A gyereketeknek van jelszó sulis e-naplóhoz? Engeditek láttamozni a gyereketeknek mert biztok benne hogy úgyis mindent elmond?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Bár én a gyerek voltam, de azt tudom hogy nekem sose nézték meg. Nem azért mert szartak rá hanem azért mert bíztak benne hogy elmondom, de ehhez hozzá tartozik az is hogy nem tört ki a 3. világ háború azért ha rossz jegyet kaptam( még a legjobbakal is előfordul).


22/N

2018. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Rég rossz ha szülő csak az e naplobol kap infot a saját gyerekéről mert nem beszélgetnek,de mai szulo a rabszolgapénzt hajszolja es ordit...
2018. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig elmondtam a jegyeim, nálam anyáék gyakorlatilag sosem nézték, mindig tudták éppen mi van. Ha néha mégis megnézték, akkor csak azért, mert eszükbe jutott, nem azért mert ténylegesen ellenőrizni akartak.
2018. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

"de mai szulo a rabszolgapénzt hajszolja es ordit..."

Magadból indulsz ki?

2018. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem magamból indulok ki mivel 13 éve óta Finnországban élünk és itt fizetés van,de sajnos ha haza látogatunk azért van szemünk..
2018. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Van saját jelszava, amivel megnézheti. A mi jelszavunk nem fogom megadni. Ilyen szinten nem bízok meg benne, és ennek is oka van.
2018. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
születési dátummal pl 2001-03-16 vagy az OM azonosítóval szerintem be tudsz lépni.
2018. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem, mert ez az én dolgom és nem jelent nehézséget negnézni.

De nem bizalmi kérdés. Nem szokott meglepni, amit találok.

2018. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
#7 Nem mindenhol van így. Általánosban így volt nálunk, de szakgimnáziumba random jelszó van (Nekem se mondták meg, csak vakuval átvilágítottam a levelet amiben a jelszót küldték)
2018. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

2 hetente kérik a láttamozást :-)

Csak azért kérdeztem mert a lányom döbbenten mesélte hogy sokak szülője "titkolja" a jelszót és nem engedi hogy a gyerek láttamozzon. Én sosem fovok meglepődni, mindig mondja magatol es jobban kiboritja egy 3-as mint engem.

De ezek szerint sokaknál nincs meg a bizalom vmiert.

2018. nov. 21. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!