Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen jellemű ember vágja...

Milyen jellemű ember vágja oda “sértésnek” hogy REMÉLEM NEKED NINCS/SOSEM LESZ GYEREKED?

Figyelt kérdés
Egyre többször olvasom itt, de emberek, ez sem érvnek, sem sértésnek nem jó. Milyen hatást akartok ezzel kiváltani, sírást, bűntudatot, tiszteletet? Ki gondolja úgy, hogy ezt olvasván a vitapartnere gyorsan meggondolja magát az adott témában..?
2018. nov. 22. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem tud vitatkozni, az személyeskedik. Egyébként a kedvencem az, amikor egy gyermekmentes személy felé hangzanak el ezek az átkok, aki egyébként is azt szeretné, ha nem lenne neki ;)
2018. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Akkor írom hogy remélem soha nem lesz gyerek, ha úgy gondolom semmi ösztöne arra hogy gyereket neveljen azzal a hozzáállással, jellemmel, szokásokkal ami a kommentjeiből, kérdéséből lesüt.

És ugyan miért ne mondhatnám ezt? Nem sértésnek vágom oda, csak megmondom a véleményem, hátha esetleg megpróbál magán változtatni az illető, vagy át gondolni hogy mi az amit rosszul csinál, hogyan áll hozzá a témához. Ennyi erőből ne mondhassam már azt sem hogy ne essen az eső, mert megbántom vele az eget. :'D

2018. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy én is írtam már le, de gondolni biztos gondoltam. (Lehet gondolkodni, milyen jellemű ember lehetek!)

Olyan reagálásnál, ahol az illetőből sütött, hogy a gyereket csak tehernek, problémának látja.

Minden gyereknek elemi joga, hogy szeretetben nevelkedhessen, hogy szüleinek öröme, szeme fénye legyen. Nagyon-nagyon sajnálom azt, aki ezt kisgyerekkorában nem kapja meg. Szinte bizonyosan sebzett lelkű ember lesz belőle.

2018. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Rólam lepereg. Sosem akartam gyereket. Olyan mintha azt mondanák, hogy remélem nem leszel influenzás sosem.
2018. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha valaki tehernek gondolja a gyerekeket, nyilván nem akar, minek még rátromfolni? :D
2018. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bármilyen jellemű gondolkodhat így.


Én is volt, hogy megkaptam ezt a mondatot, mert nagyon nem értettem egyet valakivel ezen az oldalon. Én meg pont ugyanezt gondoltam, hogy remélem nem kell senkinek olyan ember mellett szenvedni majd, mint az engem éppen szapuló egyén.


Nem az érvelés a cél, sem a sértegetés, csak a gondolatom kifejtése.

2018. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte.
2018. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Őszinte? Nem. Az őszinteség és a talpóság között van különbség.
2018. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Sok gyerekesnek összesen két érve van, a "biztosnincsgyereked" meg a "remélemnemleszgyereked". Rájuk kell hagyni.
2018. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

9-es o megnyugtattal. Erre nem gondoltam sose:-) :-).

Egyszer elmondtam egy asszonynak, hogy csalja a ferje es gyereket akart csinalni a szeretonek. Ekkor kijelentette remeli sose lesz gyereke a nonek, hogy az ilyennek ne legyen. Nekik volt 4, de a ferjnek sokfele szeretoje is es volt, akinek csinalt is gyereket. Gondoltam mérgében mondja. Csak nem ertettem miert inkabb a ferjenek kivanja ezt, hiszen o csalta meg! :-)

2018. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!