Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Merjek lepni vagy ne tegyem?...

Merjek lepni vagy ne tegyem? Mi lenne a jobb dontes? Felek elveszithetem a gyermekem!

Figyelt kérdés
Talaltam vegre,az evek soran sok poruljaras es koltozes utan normalis tulajokat,korrekt szerzodessel,hosszu tavra,de felek ujra koltoyni,felek elvehetik miatta a gyermdkem.
2018. nov. 24. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi az összefüggés a költözés és a gyerek elvétele között....
2018. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az hogy sokszor koltoztunk az elmult evekben,emiatt a cs.segitovel kapcsolatba kell lennem es felek koltozni,felek belekotnek
2018. nov. 24. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem albérletről beszélsz. Azért miért szállna rád bárki mert költözöl? Most nem megfelelő helyen laktok? Jobb lenne ott ahova mentek?
2018. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oké h család segítő. Latja hogy nehézségeid vannak ezért van a byakadon.

De ezmiatt senki nem fogja elvenni a gyerekeid. Sok alkesz szülőktől se veszik el.

Ezek mondjuk mindenbe belekotnek meg a védő nő is.

2018. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos jobb lesz az a hely? Miért nem jó, ahol most laktok? Emiatt a gyerekeidet nem veszíted el, viszont nem hiszem hogy jó nekik ha sehol nem érezhetik otthon magukat sokáig, mert mindig továbbálltok. A gyerekeknek állandóság kell, és megbízható környezet. Nem mondom hogy költözes nélkül, de nem folyamatos cuccolásokkal.
2018. nov. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ott talan jobb lenne,

lenne szerzodesem,normalis allapotu lakas,lenne segitsegunk ha szukseges,a kornyezet is jobb lenne.

Itt nincs szerzodes,a lakas,hat...itt nincs senkink,a kornyezet szornyu.alkoholistak,drogosok stb.itt feltem ot,csak akkor nem volt mas...

2018. nov. 26. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Vágj bele! Én azzal kezdeném,közölném a jó hírt a családsegítőkkel,hogy jobb környezetben fogtok élni :) senki jóformán semmilyen körülmények közt nem veheti el a gyerekedet! (kivéve ha utcára kerülsz)
2018. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan a 7-es tanácsolja: beszéld meg a családsegítővel, de nem gondolom, hogy költözés miatt elvennék a gyereket tőled. Sok sikert!
2018. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!