Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen módon lehet egy 18...

Milyen módon lehet egy 18 éves lányt ráébreszteni arra, hogy nem kellene mindenért engedélyt kérnie az anyjától?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 18 éves lánnyal, bejövünk egymásnak, konkrétan mondhatni szerelmet vallott nekem. És azt érzem, hogy részemről is simán lehetne párkapcsolat ebből. Ám képtelenség összehozni egy találkozást, mert az anyja befogja maratoni takarításokba otthon, aztán napközben pl volt, hogy úgy volt kijön a kisboltig találkozni, de lefújta, mert az anyja nem engedte. Totál úgy látom, hogy az anyja túlfélti, minden lépését kontrollálja, ez a szerencsétlen lány meg ezt hagyja.

Nyilván nem akarom összeugrasztani meg ellene hangolni, meg nyilván az sem pálya, hogy arra akarjam rávenni, hogy költözzön el otthonról, de ez így ritka idegesítő és frusztráló, kapcsolatgyilkos élethelyzet.

Valahogy jó lenne rávenni a lányt, hogy mivel elmúlt 18, vegye észre, hogy nem kell apácazárdaként élnie az anyja bűvkörében.



2018. nov. 25. 03:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
47%
Lehet a lány csak kitalálja ezeket.
2018. nov. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
45%
Az elsőnek igaza van!
2018. nov. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Menj el hozzájuk és segíts a takarításban! :)
2018. nov. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
13%
Ha a lány vallott neked szerelmet, akkor nem ok nélkül korlátozza az anyukája!
2018. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
15%
Attól hogy te csak pénztárgépnek használod a szüleid a te dolgod, de vannak emberek akik tisztelik a szüleiket. Majd ha elköltözöl és eltartod magad akkor azt csinálhatsz amit akarsz.
2018. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Istenem, de jókat derültem a válaszokon, különösen a 6os szövegértésén. De semmi baj, hiszen legalább mindenki megosztotta velem azt, ami a bensőjében fakad egy ilyen témában.


De azért valaki fog a kérdésre is válaszolni?

2018. nov. 25. 08:01
 7/42 anonim ***** válasza:
80%
En mar csak azt nem ertem, hogy szegeny sracot miert kell leszolni. Bezzeg szemtol szembe nem lenne ilyen nagy a pofatok. Attol meg lehet tisztelni a szuloket, hogy nem tartanak porazon, mert engem sem tartanak megis segitek otthon, es jol kijovunk egymassal viszont en sem mehetek akarhova. Van arany kozeput, csak nektek ezt nehez felfogni mert a legegyszerubb tamadni, mint segiteni barkinek is. A Karma letezik
2018. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%

Elozo vagyok

Egyebkent meg probald meg rabeszelni hogyha o szeretne veled lenni akkor alljon a sarkara vagy pedig hagyjatok beken egymast mert igy nincs semmi ertelme sajnos a dolognak. Legalabbis en ezt tennem :)

2018. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy akik szerint a leányzó kitalációi ezek, szerintetek mi értelme van ennek? A lány saját elmondása alapján belémzúgott. Eléggé őszinte volt a csókja is és láttam rajta, hogy nagyon örült, amikor összefutottunk. Akkor minek találna ki ilyen kifogásokat? Ha nem akar találkozni, akkor simábban is lerázhatna, mivel eddig sem nyomultam rá.

Önmagában meg abban semmi riherongy nincs (hahó,mez a 21. század) ha egy nagykorú leány találkozik, randizik.

2018. nov. 25. 08:04
 10/42 A kérdező kommentje:
8as9es köszi, látom azért vannak, akiknek megy a szövegértés. Nagyjából erre jutottam én is, hogyha képtelen a lány egy egészséges nagykorú fiatal attitűdjét alkalmazni, akkor nem egymást keressük. És valóban a szülői tisztelet meg az ellehetetlenítő mértékű rövid póráz azért nem ugyanaz.
2018. nov. 25. 08:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!