Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS. Szükségem van tanácsra...

SOS. Szükségem van tanácsra mielött túl késő?!

Figyelt kérdés
röviden van egy lány akivel összejöttem egy hónapja, életem értelme..nincs nála jobb érzem. A lényeg az, hogy az apja nem engedi el sehova, kutat utána, betöri az ajtaját ha nem nyitja ki. Az anyja normális de fél bármit is tenni. Fegyver van a lakásban és egyszer majdnem használva lett. Messze vagyunk egymástól így nem tudok neki segíteni, korábban pedig azt mondta nekem hogyha szétválasztanak minket akkor biztos nem élné túl és márcsak a híradóban látná az apja. Nagyon aggódok miatta, tényleg szeretem, mindennap sírok a gyomorgyörcs rajtam van, hányingerem van egyszerűen nem lehet bírni.Úgy volt hogy kell még 2-3 év mire összeköltözünk de attól függetlenül mivel nem keres sokat én meg még tanulok lehet több is lesz. Emellett hogyha az apja megtudja hogy lány vagyok (úgy tudja hogy fiú vagyok csak az apja rühelli a melegeket és az anyja szimplán csak nem szereti) akkor fogja és lelövi őt. Mit csináljak, tényleg szeretem?

2018. nov. 27. 07:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd békén. Ez nem kapcsolat, ami köztetek van.
2018. nov. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Rendőrség. A csaj milyen idős? Nagykorú már?
2018. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Majd kialszod a műdrámát.
2018. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Rendőrség.... istenem. A gyerek lehet vagy 15 éves, nem tűnt fel? A boltban sem boldogul egyedül.
2018. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ő most lett 18. de miért nem lenne kapcsolat? nagyon szeretjük egymást
2018. nov. 27. 09:52
 6/23 A kérdező kommentje:
most komolyan az a téma hogy hogyan csináljuk? bocsi attól akik nem tudnak olvasni de nem ezt kérdeztem
2018. nov. 27. 10:40
 7/23 Drazicc ***** válasza:
100%
Jó elmondom. Ha 18 megvagy te i meg ő is akkor szépen összeköltöztök egy albiba és dolgoztok és úgy éltek. Sajnos amíg őt a szülője tartja el addig ő diktál. Ez ilyen egyszerű.
2018. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
55%
Azért remélem tisztában van vele mindenki hogy itt segítséget kérnek az emberek és nem ostoba oda nem illő oltós szövegeket!!!!!!! Ha nem érdekel a téma vagy bármi nem szimpatikus neeeee kérlek ne írj inkább semmit!!!! Senki nem erre
2018. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
49%
De szerintem is nagyon fiatal vagy hogy tudd ez biztos szerelem. Ha tényleg eldurvulna a dolog akkor rendőrség.
2018. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha a lány nagykorú és eltudja magát tartani, akkor lépjen le otthonról, mert ez a környezet nem jó neki. Tönkre vágja magát lelkileg.
2018. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!