Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptam egy 1-est nyelvtanból,...

Kaptam egy 1-est nyelvtanból, mellete van még egy 1-esem, holnapután szülői lesz. Hogyan mondjam el szüleimnek az egyiket úgy hogy ne boruljanak ki?

Figyelt kérdés
A másik 1-esemet már tudja de azért is majdnem leharapta a fejem.Mit tegyek?

2018. nov. 27. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mit tegyél? Vállald fel hogy lusta voltál tanulni, ennek a következménye a fejleharapás. Ha ezt el akarod kerülni, máskor TANULJ.
2018. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mélyen belül értékelni fogja, hogy nem a szülőin jön neki a meglepi. "Kaptam egy 2est" szerintem így a legcélszerűbb. Mentegetőzni meg pont felesleges, mert úgy se úgy kerül be a naplóba, hogy erre és erre kapta, de a többinek se lett jobb, meg nehéz is volt, meg be se volt jelentve stb.
2018. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha lány vagy: anya terhes vagyok

Ha fiú: anya, teherbe ejtettem egy lányt

És mikor ledöbben: haha, csak kaptam egy 1-est, látod rosszabb is lehetne

2018. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

#2

Nem egy 2-est kapott, hanem 2 db 1-est! :D:D:D

Nagyon nem mindegy!


Kérdező!

Jobb, ha elmondod, mert a szülői után még jobban fel lesz húzva! Természetesen dicséretre ne számíts, de jobb túlesni rajta.

És innentől kezdve tanulj mint a kisangyal, mert csak csicska leszel valami gyárban, napi 12 órában, gombokért.

2018. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anya kaptam még egy 1 nyelvtanbol.
2018. nov. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4,

Megmertem volna esküdni, hogy egyest írtam, de nem olvastam vissza. Köszi, hogy jelezted, de a mondandóm lényegen nem változtat.

2018. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, engedd el. 5-10 év múlva senkit sem fog érdekelni, hogy hány egyesed volt nyelvtanból, és az életben való helytállásodat sem fogja befolyásolni.

Ha megdorgálnak, viseld el, és legközelebb tanulj valamennyit, hogy ne egyest kapj. De ne parázz rá, felesleges.

2018. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Csak reménykedni tudok,hogy sikerül olyan szülőnek lennem,hogy a gyerekeim ne rettegve jöjjenek haza,csak azért mert egyest kaptak...


Szerintem jobb ha elöbb elmondod,mintha maguktól jönnek rá...Nekem is voltak egyeseim.Meg is vertek érte rendesen...de ahogy elnézem semmi jelentőssége nem volt azok az egyeseknek.V an éretségim,családom,szakmám amit szeretek,előbb utóbb diplomám is lesz...

Amúgy csak elmondom,hogy barátnőm az egyetemi diplomájával annyi pénzt keresett,mint a húgom éretségi nélkül...szóval....

2018. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Mi lett veled?
2018. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!