Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez akkora probléma hogy ezt...

Ez akkora probléma hogy ezt mertem kérni?

Figyelt kérdés

Másfél szobás panelba lakunk apámmal. Az én szobám kvázi a nappali, neki van egy kis szoba. Ma a konyhába tanultam mikor hazajött. Marha kicsi a konyha és zavart is h zörög erre bejöttem a nappaliba. Kb. 10 perc múlva bejön a nappaliba hogy bekapcsolja a tv-t. Mondom neki hogy ezt most ne mert igy nem tudok tanulni. Mondja h vegyem fel a fejhallgatót és akkor nem hallom. mondom a villódzás is zavar, nem tudok úgy ülni hogy ne lássam a képernyőt. Ráadásul a vikingeket nézi, nem épp halk. erre hogy én mit képzelek magamról. mondom ez egy kicsit fontosabb és a szobájába is tudja nézni a laptopján, én meg nem mehetek be a szobájába. (nem is akarok). tegnap este megkérdeztem tőle van-e mosni való ruhája mert ha nem akkor kimosom az ágyneműhuzatokat. azt mondta nincs szennyese. ma fél 1kor hív h nincs egy tiszta gatyája, mossak ki... kimostam, de alig tudtam kiteregetni.

egyszerűen nem néz semmibe, csak akkor ha szívesség kell akkor jutok eszébe. :( meg se hallgatja az embert, szerint csak neki lehet igaza.



2018. nov. 27. 18:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
16%
És most mi mit csináljunk?
2018. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 szántóvető ***** válasza:
8%
igen.zavarjátok egymást.csak idő kérdése hogy mikor kerül elő a konyhakés.
2018. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
1%
anyukád?
2018. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
13%
Nem mindig értek egyet szántóvetővel de most sajnos jol látja.. :(
2018. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
6%

Kolesz

En tudtam tanulni 3 gyerek tv radio furas mellett

Meg kell szokni

Ne magolj tanulj

2018. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Elváltak, anyum elköltözött messze, új családja van. Eladták a családi házat és itt vagyunk azóta apa szüleinek a lakásába ami vicc mert apa rég vehetett volna 2 lakást is abból a pénzből... De csak ül és várja hogy mindent más csináljon meg helyette. Van egy tesóm meg egy másik mamám de oda csak hétvégén tudok menni.

Sokszor sírok emiatt és próbálok nem törődni vele de nagyon fáj... Én igyekszem a kedvébe járni, mindent megcsinálok otthon amit tudok de így se vagyok elég jó neki. Ha akarok neki mesélni vmit akkor leolt h nekem mindig ennyit jár a szám? Mert őt nem érdekli. 😓😓

2018. nov. 27. 19:18
 7/37 A kérdező kommentje:
Képzeld nem magolok, beadandó dolgozatot írok 2 nyelven. Az meg csak a te hibád és felelősséged h hamarabb volt 3 gyereked mint eszed arra h tanulj. Ennyi
2018. nov. 27. 19:22
 8/37 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, apád férfiból van, az nem veri csak ki a szemét, mai nincs a szeme előtt. Mosásnál nézz körbe, tele-e a szennyestartó.

Tanulni lehet a konyhában, tedd ott fel a fülhallgatót.

2018. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%
De csak ül és várja hogy mindent más csináljon meg helyette. Nem csoda h anyád megunta és lelépett de téged miért hagyott ott te a gyereke vagy de a nők a régit eldobják az ujért apunak meg alapbol nem kell.. Itt az eredmény
2018. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
71%
Apád és anyád is selejtes ember, de nem értem, hogy he eleve a konyhában tanultál, miért nem tutál visszamenni, mikor már apád nem volt ott.
2018. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!