Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez akkora probléma hogy ezt...

Ez akkora probléma hogy ezt mertem kérni?

Figyelt kérdés

Másfél szobás panelba lakunk apámmal. Az én szobám kvázi a nappali, neki van egy kis szoba. Ma a konyhába tanultam mikor hazajött. Marha kicsi a konyha és zavart is h zörög erre bejöttem a nappaliba. Kb. 10 perc múlva bejön a nappaliba hogy bekapcsolja a tv-t. Mondom neki hogy ezt most ne mert igy nem tudok tanulni. Mondja h vegyem fel a fejhallgatót és akkor nem hallom. mondom a villódzás is zavar, nem tudok úgy ülni hogy ne lássam a képernyőt. Ráadásul a vikingeket nézi, nem épp halk. erre hogy én mit képzelek magamról. mondom ez egy kicsit fontosabb és a szobájába is tudja nézni a laptopján, én meg nem mehetek be a szobájába. (nem is akarok). tegnap este megkérdeztem tőle van-e mosni való ruhája mert ha nem akkor kimosom az ágyneműhuzatokat. azt mondta nincs szennyese. ma fél 1kor hív h nincs egy tiszta gatyája, mossak ki... kimostam, de alig tudtam kiteregetni.

egyszerűen nem néz semmibe, csak akkor ha szívesség kell akkor jutok eszébe. :( meg se hallgatja az embert, szerint csak neki lehet igaza.



2018. nov. 27. 18:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
96%
Cseréljetek szobát apáddal, legyen a tied a kicsi, oda nem fog bemenni tévézni.
2018. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Vissza akartam menni a konyhába de telefüstölte, kinyitottam az ablakot h ha kimegy a szag utána visszaülök... Már én is mondtam neki h cseréljünk szobát de akkor is leoltott h csak nem képzelem. Másik meg hogy ott nézi a tv-t abba az ágyba ahol én alszom és ott is eszik sokszor. Hiába ágyazok be magam után minden reggel így is tiszta morzsa lesz az ágy... Volt hogy a tökmagos zacskót szedtem ki éjjel a derekam alól...
2018. nov. 27. 20:53
 13/37 anonim ***** válasza:
8%
Hány éves vagy,18 évesen elköltözöl problem solved,proli szülők ezek..
2018. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Igen elég undorito amiket csinál. Ő magát persze nagyon igényesnek tartja, de amióta együtt lakunk itt (kb fél éve) azóta max 1szer porszívózott, felmosni sosem szokott jó nem is érdekel majd én megcsinalom de akkor becsülje meg a rendet, ne legyen másnap megint tele a mosogató, cseppes meg tiszta hamu a tűzhely, tiszta kosz a kád... A ruháit is én mosom, vasalom, pakolom mert ha nem akkor úgy jár mint ma... Az egyetlen dolog amugy ami miatt bemehetek a szobájába az az h elrakjam a szekrénybe a cuccait🤣🤣🤣

Tiszta szégyen ez az ember nem értem h lehet az apám meg miért bánt h egy phasz... Alig várom h meglegyen annyi félretett pénzem amiből lépni tudok.

2018. nov. 27. 21:02
 15/37 anonim ***** válasza:
17%
Anyádat szidd aki otthagyott mert bocs trágár leszek viszketett nekik alul és prostiskodik,uj család,persze.. Ja téged meg lerak mint egy csomagot,az ilyen legyen meddő és digi dugizzon. Kiváncsi leszek a kövi gyerekét mikor dobja le valahova ha megint viszketni kezd h uj pasi család kell.. :O :O :O :O Itt nem apu rossz anyu odadobta neki a gyereket és lelépett..
2018. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, igaz, hogy az anya rossz, de az apa is. Nem minden a nő felelősége, csak azért, mert nő. Gyereket nevelni, eltartani kettejük felelőssége, de itt egyik se tesz túl sokat. Apuka annyit, hogy megtűri a gyerekét, talán eltartja, de házicselédnek.
2018. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
12%
Anyuka igenis rossz,bocs viszem gyerekem nem dobom le mint a szemetet.. De mai nőnél csak egy tárgy a gyerek érdek x től lett nem kell hát kuka c tol lesz uj ja b kell attol is kell kolyok.. Ajnározni nem kell a nőket ennyire..
2018. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
#17 Sövegértés nem megy? Azt mondtam, hogy anya i rossz, de apa is. Mindkettő felelőssége lenne, hogy normálisan nőjön fel a gyerek, de te csak az anyát hibáztatod. Mert apának lenni csak addig kell, amíg megtörténik az aktus, aztán már nincs feladat?
2018. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
16%

Egyet értek a 61 es kollégával. Számomra is az a nő aki a gyerekét ledobja és uj családot játszik máshol a régit letoljva az selejt,bocs h én van aki kimeri mondani a nőkről amit ki kéne végre nyiltan.. Itt a báli füzős hasonlok gyomra nem veszi be tudom,csak apu a szar.. Tükör a nőknek az ilyen vélemény azért fáj nekik és jönnek a mundér védők.. Ha börtön járna ilyenért vissza fogná magát sok nő,de ami késik nem múlik...

40F

2018. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Mit szidjak anyun? Attól jobb lesz? Amióta az eszemet tudom ölték egymást apámmal elég durván. Volt h a tesóm húzta le apámat anyámról, kül. szerintem megölte volna. Én nem csodálom h lelépett. Depressziós volt, elvesztette a munkahelyét mielőtt elköltözött. Volt róla szó h anya vesz egy lakást itt megyeszékhelyen ahol mi lakunk, és akkor tesómmal odamegyünk. De most anya azt mondja nem éri meg lakást venni mert nagyon magasak az ingatlanárak.😑😑 mi meg szívunk a tesómmal, ők 5-en laknak családi házba a barátjával, de mi van ha neki onnan menni kell? 🤔🤔
2018. nov. 28. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!