Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez akkora probléma hogy ezt...

Ez akkora probléma hogy ezt mertem kérni?

Figyelt kérdés

Másfél szobás panelba lakunk apámmal. Az én szobám kvázi a nappali, neki van egy kis szoba. Ma a konyhába tanultam mikor hazajött. Marha kicsi a konyha és zavart is h zörög erre bejöttem a nappaliba. Kb. 10 perc múlva bejön a nappaliba hogy bekapcsolja a tv-t. Mondom neki hogy ezt most ne mert igy nem tudok tanulni. Mondja h vegyem fel a fejhallgatót és akkor nem hallom. mondom a villódzás is zavar, nem tudok úgy ülni hogy ne lássam a képernyőt. Ráadásul a vikingeket nézi, nem épp halk. erre hogy én mit képzelek magamról. mondom ez egy kicsit fontosabb és a szobájába is tudja nézni a laptopján, én meg nem mehetek be a szobájába. (nem is akarok). tegnap este megkérdeztem tőle van-e mosni való ruhája mert ha nem akkor kimosom az ágyneműhuzatokat. azt mondta nincs szennyese. ma fél 1kor hív h nincs egy tiszta gatyája, mossak ki... kimostam, de alig tudtam kiteregetni.

egyszerűen nem néz semmibe, csak akkor ha szívesség kell akkor jutok eszébe. :( meg se hallgatja az embert, szerint csak neki lehet igaza.



2018. nov. 27. 18:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
14%
Ő lelépett mossa kezeit titeket meg ott hagyott egy agressziv állattal,tudod mikor akart magához venni titeket soha,tudom fáj de ez van ő megszabult boldog ti meg el lettetek felejtve,tesodnak uzenem kár volt lehuzni rola aput,anyu meghálálta...
2018. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 szántóvető ***** válasza:
89%
ez így nem élet.még csak szólni sem tudsz senkihez.azért remélem hogy kihúzod ép elmével addig amíg önálló nem leszel.
2018. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
19%

Anya anya anya...anya azt mondja most nem éri meg... :DDDD

Anya szrik rátok. Meg apa is. Az a helyzet kis hercegnő, hogy ha már te két nyelven írsz beadandót (most mindenki térdre borult előtted, de tényleg) akkor esetleg annyi eszed is lehetne, hogy átlásd a szitut. Jelesül azt, hogy te apu házicsicskája lettél, anyu ezt leszrja, ő elvan, te meg mosol-főzöl-vakarod a kakit apu után aki eltángálta anyut, aki meg jól otthagyott titeket.

Szóval javaslom ha kész a két nyelvű beadandód akkor húzd ki a kis okos fejedet a popsidból és nézzél körül, és tedd fel azt a kérdést ami a valódi problémára vonatkozik - két nyelven is felteheted, meg fogom neked válaszolni. (És ne az önsajnáltatás és önajnározás legyen a kérdésed célja.)

38N

2018. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
94%

#24

Te valami besavanyodott egyedül elő vén asszony lehetsz.

2018. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

Ket nyelven hazi feladat aztaaa

Nagy szad az van de mit tudsz felmutatni ?

Ja semmit !! Csak vernyogsz es sajnaltatod magad.

Ki mikor tanul hany gyerek mellettrol te ne irjal mar velemenyt lehet valaszolo 2.3. Diplomajat szerezte gyerekek mellett

Te egyenlore elsot sem

2018. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

#24 38/N

Te valami hihetetlen megkeseredett, frusztrált egy phitsa nő vagy. Talán nem kellett volna 3 gyereket kipotyogtatni a semmire aztán tanulni, akkor kiélhetted volna magad és nem kellene itt ismeretlenekkel személyeskedned undorító stílusban a xar életed miatt. Magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, nem rólam.


Van amúgy lakáskasszám, van rajta valamennyi pénz. nyilván nem annyi amennyiből egy lakásra telik... de igyekszem félretenni minden hónapban legalább egy 10-est 20-ast.

Én nem védeni meg mosdatni akarom anyámat, mert tudom h milyen (amúgy nincs újabb gyereke a mostani párjától, de a pasinak van 2 kicsi, de ők csak hétvégén vannak ott), de tudom h sosem akart 1 gyereket se, csak rá lett beszélve apám meg a nagyszülők által. Anya nagyon instabil személyiség, amíg együtt laktunk volt olyan pl. h félt egyedül elmenni bárhova, ha valamit leejtett vagy elrontott, iszonyúan elkezdett sírni, ilyen pánikrohamszerűen viselkedett. Nagyon sokáig járt vele pszichiátriára. Most 200 km-re lakik az új pasijával, én meg a sulit tuti nem cserélném le.

2018. nov. 28. 10:07
 27/37 A kérdező kommentje:

A messziről jött ember... az jól elfárad. xDD

Nekem te semmit nem tudsz felmutatni mert azt hazudsz ide amit akarsz és nem is érdekel a fostos kis életed a 3 purdéval. :DD mert itt Mo.-n minden 3 gyerekes anyuka a sejtkutató doktoriját végezte miközben egyik kezével cserélte a sz*ros pelenkát a másikkal meg a szöget verte a falba, a lábujjával kevergette a pörköltet és most marha büszke magára. xDD ne legyél magaddal ennyire elégedett. ha xar volt az életed mert a gyerekeid miatt csak később tudtál tanulni: ki nem kakilja le?? ez a te döntésed volt h a semmire potyogtatsz vagy nem tudsz gumit húzni. lehet megsértődni meg személyeskedni, elárulhatom h nem hat meg a sob storyd xDD de még megsérteni se tudsz. :DD

2018. nov. 28. 10:14
 28/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg tök jó fej a kérdező, és igaza van. Mondom ezt 3 gyerekes anyukaként, aki most tanul. :)
2018. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
75%
Szomorú, hogy ilyen szülők vannak. Nem tudsz mit kezdeni vele, költözz, amint tudsz akàr koliba is
2018. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
17%

Tehát ha apu lelép egy féreg ha anyu teszi ezt akkor jönnek a szegény nő mesével,hát nem volt más választása verte stb.. És a gyereket ezért eldobják,az tök jó taps cukorka? Ezért van egyre töb nőgyűlölő mert ilyeneket müveltek ti agyon tisztelt nők és a többbi femina is őket védi,remélem a kormány beváltja az igéretét és véget vet a femináskodásotoknak és a helyetekre kerültök mind,a konyhába,ki se kellene engedni a nőket a házból,kártevők mind,tul sok jog nulla kötelezettség,szülni is csak érdekből tudtok,és sok eldobott gyerek marad utánatok.. A keletről kéne végre mintát venni ott jol csinálják a nőkkel.. Követendő példa kéne h legyen mindenhol,megtanultátok hamar...

40F

2018. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!