Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köteles vagyok e egy iskolaker...

Köteles vagyok e egy iskolakerülő, kisebbségi mint a szűlőjét többre tartó, egyedet visszafogadni, mikor kettőjüket keservesen egyedűl neveltem?

Figyelt kérdés
Iskolakerülő link haszonleső sunyi hazug az egyed, akidolgozni nem csak a javak érd. Hazudik szinészkedik, tőlem nem sikerült most az apját fenyegeti pénzért, vissza nem fogadom kitagadtam, elfelejteném, aszülői ház elh üggyel vége nem követelhet pénz tőlünk?

2018. nov. 28. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt akartad irni,hogy van ket gyereked,az egyik rendes a masik meg lusta es csak penzt akar.A lustat kidobtad otthonrol es most nem tudod,hogy koteles vagy-e visszafogani vagy penzt adni neki?
2018. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy elnézem, azért a kérdezővel is volt iskolakerülési probléma gyerekkorában. (..amingondolom nem isnvolt olyan régen, náluk elég korán kezdődik a gyereknemzés..)
2018. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kéne betiltani a herbált...
2018. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Csak tipp:

Szerintem örökbefogadó, azóta elvált anyáról van szó, aki egyedül nevelt 2 gyereket. Elképzelhető, hogy a kisebbségi szülőanya felbukkant a gyerek életében, a kérdezőnek pedig most lett elege.

2018. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem örökbefogadó, azóta elvált anyáról van szó, aki egyedül nevelt 2 gyereket. Elképzelhető, hogy a kisebbségi szülőanya felbukkant a gyerek életében, a kérdezőnek pedig most lett elege."


Elege alatt azt érted hogy stroke-ot kapott és félig lebénultan fájdalmak között ír csökkent tudatállapotban?

2018. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de muszáj kijavítanom a kérdésed, mert fizikailag fáj olvasni :'D


"Köteles vagyok-e az iskolakerülő, kisebbségi, int a szülőjét többre tartó egyedet visszafogadni, mikor mindkettőjüket keservesen egyedül neveltem?"


"Iskolakerülő, link, haszonleső, sunyi hazug az egyed, aki dolgozni nem akar, csak a javak érdeklik. Hazudik, színészkedik, tőlem nem sikerült pénzt szereznie, most az apját fenyegeti érte. Vissza nem fogadom, kitagadtam, elfelejteném. A szülői ház elhagyásával vége, ugye nem követelhet pénzt tőlünk?"


Amúgy ennek még így sincs értelme, de gondolom valami ilyesmit akartál írni.

2018. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
*mint
2018. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ha tényleg kíváncsi vagy a kommentelők véleményére, tanácsára, fuss neki kérdésednek még egyszer!

Ha olyan kérdést teszel fel, hogy találgatni kell, mit is akarsz tulajdonképpen kérdezni, nem kapsz értékelhető, jó válaszokat.

2018. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem.
2018. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kapunk majd ehhez magyar nyelvű fordítást, vagy érjük be ennyivel, mert csak ennyire telik?
2018. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!