Rossz anya az aki?

Figyelt kérdés

Aki nem ad meg 500 forintot se a lányának.. Inkább azt el Kenózza...

Az utolsó pénzből is kenót vesz...

Ma mondtam neki... Nagyon erőteljesen hogy... Adjál 500 forintot... És basszus még neki állt feljebb... Mondom akkor te se vegyél Kenót... És olyan szinten ideges lett... Komolyan mondom neki áll feljebb... Éhen szomjan elmegyek iskolába és nem ad pénzt...elszerencsejatekozza


2018. nov. 29. 15:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
74%
És mi most mit tehetünk érted?
2018. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
57%
Most azért írtad ide, hogy nekiálljunk szidni anyádat? Az ilyen sztorikat miért nem a barátoknak meséled el? Nincs kivel kommunikálnotok, igaz? Vagy csak nem egészen úgy fest a sztori ahogy előadod? Nem ez lenne itt az első eset, te sem az első éheztetett gyerek vagy itt, akinek azért van internet, természetesen, de mindjárt éhen halsz.
2018. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Második... Így van... Nincs kinek elmondanom
2018. nov. 29. 15:46
 4/56 A kérdező kommentje:
Áh mindegy is... Szeretem amúgy... Ez csak egy hirtelen fellobbanas volt. Bocsánat a kérdésért de már nem tudom törölni se
2018. nov. 29. 15:48
 5/56 anonim ***** válasza:
91%

Kedves anyuka! Legyen szíves adjon a kislányának 500 Ft-ot, én kérem ezt, egy Ön számára teljesen idegen férfi! Kelt: 2018.11.29.

Ennél többet nem tudok tenni. :)

2018. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
21%
Nos, én sem adok a gyerekemnek ennivalora pénzt. Van itthon minden, csinálok neki mindennap ennivalót, amit elvihet magával. Innivaló is van mindig itthon, azt is kap. Ha még vészi a bátorságot és be akarja osztani az én pénzemet, amiért én dolgozom, akkor menjen és tartsa el magát. Bár az én gyerekemnek van annyi esze, hogy ne bufezze el a pénzét
2018. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
41%
Cigi pia tv,pénz elszerencsejátékozás. A gyerek nem kap minőségi ételt ruhát de Anyucikáknak van színes karma és cipői meg kaparosra megy el a családi tartásdij meg wellnes a x edik pasival,sminkhegyekre ujabb pasifogo ruhákra van pénz a gyereknek samponra cipőre nem jut. Ebbe dolgozom és látom ezeket az undormány nőket én is nyugi..
2018. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
81%

"Ma mondtam neki... Nagyon erőteljesen hogy... Adjál 500 forintot... És basszus még neki állt feljebb... "

Talán ha kérek szépennel próbálkoznál...

2018. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
84%

7!


Kérlek áruld el, hogy a 12700 forintos csaladipotlekbol és az átlag 20ezres tartásdíjból ez hohy jön össze. Nagyon erdekelne

2018. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
30%
7 es vagyok nézz körül,nő mindig szerez pénzt,magára mindig szerez,magát eladva is akár,gyerekre fogva h rá kell,ez a női üzlet,a gyerek nem érdekes náluk h eszik e v van e cipője anyunak legyen hm promodos cipő és körömlakk aktuális pasika.. Nézz körül...
2018. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!