Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülei (családja) a legnagyobb...

Szülei (családja) a legnagyobb ellenségei, másnak is volt így?

Figyelt kérdés
Aláznak, lehúznak, megkérdőjeleznek, bántanak, ócsárolnak, szidnak... Egy hétvége alatt úgy elveszik az életkedvedet és levesznek az életről.
2018. dec. 1. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, a férjemé. Csak ő tűri is.
2018. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem az ellenségeim, felneveltek, a maguk módján. Tény, hogy rengeteg bántó-sértő-visszahúzó-megalázó élményben részesültem általuk, el kell fogadni, hogy ők ilyenek, meg kell tanulni érzéketlenné válni- figyelmen kívűl hagyni az ilyeneket velük kapcsolatban, és elköltözni, amilyen gyorsan csak lehet:) Nem tudod őket megváltoztatni, nem fog segíteni senki, de te tehetsz érte, hogy minél hamarabb kiszakadj (megvárni a 18at, gyűjtögetni, és amint tudsz, elköltözni). Nem vagyok hálás, hogy lelkileg rengeteg problémát okoztak nekem, de hálás vagyok, hogy a maguk módján a "legjobb" módon, de felneveltek.
2018. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos a család a legnagyobb hazugság.. Főleg a vérszerinti tul lihegése, h ott szeret van stb. 10 % ban van a többi semmit érő és a kukással jobb a viszony mint a szülőkkel. :(
2018. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is így van. Sajnos a barátaimnál is, de főleg lányoknál. Valahogy mostanában már nem a családok sem olyanok, mint amilyennek lenniük kellene. De csak tűrni tudunk vagy lázadni és rontani a helyzeten. Olyan végtelennek és reménytelennek tűnik ez az egész. De legalább nem vagyunk vele egyedül, úgyhogy kitartást mindenkinek!
2018. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött a kisemmizett kisgyerek. Sejtem milyen óriási problémákkal küzdhetsz. Szombat este van, biztos találsz pár korodbelit akikkel szidhatjátok a szüleidet.
2018. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán el tudom képzelni, hogy vannak ilyen szülők.Próbálj minél többet a barátaiddal lenni, remélem vannak.
2018. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a drága ötös tisztára olyan, mintha az apámat hallanám :D Légy oly' kedves és ne szólj bele, ha csak lenézed az ilyen embereket. Azért sokan nem ok nélkül panaszkodnak a szüleikre. Nem, az hogy nem kaptuk meg a legújabb IPhone-t az nem indok. De a gyereknek nem csak anyagi javakra szüksége, hanem támogatásra is a családjától, de ehelyett sok esetben csak a letolás és illetlen jelzők jutnak, ami lelkileg nagyon nem tesz jót és utálat, elvágyódás otthonról a gyümölcse. Nem mindig a gyerekkel van a baj. Négyes voltam.
2018. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem ilyenekről van szó, mint itt olvasni, hogy egyszer megkérték a szülei, hogy vigyázzon a tesóra...


Nagyon komoly dolgok, de érdekes, az öcsémmel nem ilyenek.

2018. dec. 1. 19:57
 9/14 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ne járj hozzájuk. Ha megkérdik miért, mondd el nekik.
2018. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs az, hogy megbeszélünk valamint, szinte mindig rácsesztem, ha elmondtam nekik valamit, tanácsot nem adnak, csak nekik van igazuk. Te vagyv a taknyos, aki nem tud semmit.
2018. dec. 1. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!