Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel/így eladnád magad?

Ezzel/így eladnád magad?

Figyelt kérdés

Szüleid elváltak. Apád új nője pár évvel idősebb nálad.

Rühelled és nem is titkolod. Viszont, ő az egyetlen, aki támogatja, hogy szegedre menj egyetemre és ez ügyben tudna hatni apádra. Ráadásul, ott van egy üresen álló lakása, amit a suli idejére felajánlana neked, ingyen persze. Elfogadnád?



2018. dec. 6. 23:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Az alaphelyzetet nem értem: miért utálok egy embert aki támogatja hogy egyetemre menjek, diplomát szerezzek, ezt minimális leterheltséggel tegyem és legyek valaki az életben, továbbá a családom, akiknek a leginkább mellettem kellene ilyenkor állnia miért nem támogatja ezt?
2018. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Én elfogadnám, nem hiszem, hogy ő utálna téged, ha még lakást is felajánl neked. Mi az ami miatt ennyire utálod?
2018. dec. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak az előítéleteid miatt utálod (nekem ez jön le elsőnek "pár évvel idősebb nálad" blablabla...), akkor lehet, hogy a helyedben újragondolnám a véleményemet róla. Könnyen lehet, hogy csak a szemellenződ miatt nem láttad tisztán.
2018. dec. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha egyetemre készülnék persze, miért ne? Valszeg el akarna tüntetni, hogy egyedül legyen apámmal, de úgyis arra az egyetemre akarnék menni és itt egy tök jó lehetőség és a nő is boldog lesz, talán a kapcsolatunk is javulna.


Nehogy ki hagyd :D

2018. dec. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Mit vétett? Összejött apáddal?
2018. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogadnám el. Ha a pofáját utálom, a pénze sem kell- attól hogy kifizet, még nem leszünk öribarik. Onnantól joggal mondhatja hogy persze a pénz, a lakás az jó volt...
2018. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha rühelled és nem is titkolod akkor a nő is tudja, ezek után nem tudom elképzelni a jószívűséget veled, szerintem is azt akarja hogy húzz minél messzebbre és ne zavard a kapcsolatát az apáddal, anyád meg azért tiltakozik foggal-körömmel mert átlát az álcázott kedvességen.
2018. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Paraszt dolognak tartom, hogy utálsz valakit de azért ha jól jön a lakása akkor elfogadod. Szerintem nem ő az utálnivaló ember ebben a történetben hanem te vagy a kis gci. Meg az is egy tahó aki itt arra biztat, hogy persze fogadd csak el, ingyenjólét, lehet lebzselni és a saját lakásában utálni a tulajt. Jó nevelést kaphattatok.
2018. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

"Ha rühelled és nem is titkolod akkor a nő is tudja, ezek után nem tudom elképzelni a jószívűséget veled"


Én el tudom képzelni, hogy ha a kis korkülönbség ellenére nem tartja felnőttnek a kérdezőt. Türelmes, elnéző vele, mint egy dacos kisgyerekkel. Ha ok nélkül utálja, akkor jogosan.

2018. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogadnám el. "Rühellek " valakit, de a támogatása, a segítsége kell? Ha gyűlölök valakit, attól nem kell semmi, pláne nem segítség. Ha te egyáltalán elgondolkozol rajta, akkor egy egoista, kétszínű ember vagy.
2018. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!