Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogadjàk el a...

Miért nem fogadjàk el a szüleim a baràtomat?

Figyelt kérdés
A szüleim nem tudjàk elfogadni a baràtomat,tôbb mint 1 éve együtt vagyunk és folyton azzal csesztetnek hogy minek jôttem össze vele mivel ő semmire valo,nem fog dolgozni.....18 éves vagyok és azt mondtàk hogyha elmerek kôltôzni ithonrol akkor soha többet nem jôhetek vissza...én nagyon szeretem de elegem van màr abbol hogy a szüleim mindenbe beleszolnak....mondtàk màr azt is hogy nem szeret csak ki hasznàl,nem visz sehova se,nem hoz ajàndékokat nekem....kôzben ez nem igaz elszoktunk jàrni minden fele,és azt beszéltük meg hogy ajàndék helyett inkàbb bujjunk ôssze este,filmezzünk meg ilyesmik! Mit tegyek?? Mert bele bolondulok màr ebbe :(
2018. dec. 7. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Szia! Költözz a barátodhoz, ha tudsz! Persze, csak akkor, hogyha tudod, hogy tényleg ő az igazi, és megéri az első családod elé helyezni. Szerintem csak féltenek!
2018. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Barátod tanul? Dolgozik? Vagy otthon van és nem csinál semmit?

Ha mentek mondjuk moziba, ki szokott fizetni?

2018. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan fontos neked, hogy elfogadják? Ha tényleg vele akarod leélni az életedet, akkor mi a gond?

Ha viszont nem hosszú távon tervezel vele, akkor gondold át, hogy miért nem, és hogy nincs-e mégis igazuk a szüleidnek...

2018. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
92%
Valami oka biztosan van, még ha te nem is látod. Gondold bele magad a helyzetükbe, hogy mi zavarhatja őket igazán? Van tipped? Nem gondolom, hogy az ajándékok. Inkább ennek az oka, pl. hogy nem dolgozik. Ha így van, miért nincs munkajelye? Ez sem mellékes info, hogy csak lusta, vagy nincs lehetőség.
2018. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem fogadjàk el a szüleim a baràtomat? - Sokszor érezzük a szülúknél vagy barátoknál, hogy túl messzire mennek azzal, hogy nem szeretik azt, akit mi is. Arról van szó, hogy ők kívülállóként jobban látják a fiút illetve azt, hogy valójában hogy is néz ki a kapcsolatotok. Lehet ezért nem tudják elfogadni, mert Neked szeretnének jót.
2018. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk konkrétan azért nem támogatták a párom anno mert nem úgy bánt velem ahogy szerintük helyes,verve alázva

Sajnos otthon ez alap volt és exemnél is,őt persze támogatták ő megfelelt az korcs szellemi fogyatékos ízlésüknek. Köszönöm én viszont nem kértem belőle sőt a szüleimből se meg ami otthon volt abból sem. Nem kellett kitagadni,én tagadtam ki magam onnan. A bűnöm hogy nem iszákos erőszakost választottam akit kijelöltek aki olyan volt mint a szüleim hanem szerető társat választottam aki a férjem lett,és azóta is ő vele vagyok.. Igaz a szüleim még nem láttak se őt se gyerekeinket..

2018. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
És mit csinál ez a csődör?
2018. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

"Miért nem fogadják el a szüleim a barátomat?"

Talán mert ők nem szerelmesek bele és a te rózsaszín szemüveged nélkül pontosan látják a sanyarú jövődet?

Próbáld meg kívülálló szemével nézni a pasidat és átgondolni, hogyha neked lenne egy lányod, ilyen férfit szeretnél e melléje?

Ha ezek után is úgy gondolod, hogy semmi hiba nincs a fickóban és a szüleid tévednek, akkor mivel nagykorú vagy,

magad döntesz az életedről! Csak akkor legyen egy B terved is, hogy mi lesz akkor, ha te voltál elvakult és a szüleidhez nincs már visszaút! ... különösen, ha meg leszel tűzdelve 1-2 gyerekkel.

2018. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a szüleidtől hogy miért gondolják ezt? Meg miért állítanak valótlan dolgokat?
2018. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Elmúlt 20 éves és jelenleg egy màsodik szakmàt tanul,de mellette keresi a pénzt! Amikor meg lesz a szakmàja akkor szeretne elhelyezkedni! Nekem is ugy szemeltek ki màst (aki nekük tôkéletes lett volna) de én nem őt vàlasztottam hanem a jelenlegi baràtomat! 300km-re lakunk sajnos de mindig kitartunk egymàs mellett!! Külföldre se engedtek ki vele nyaralni....pedig nagyon szerettem volna vele elmenni...
2018. dec. 7. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!