Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogadjàk el a...

Miért nem fogadjàk el a szüleim a baràtomat?

Figyelt kérdés
A szüleim nem tudjàk elfogadni a baràtomat,tôbb mint 1 éve együtt vagyunk és folyton azzal csesztetnek hogy minek jôttem össze vele mivel ő semmire valo,nem fog dolgozni.....18 éves vagyok és azt mondtàk hogyha elmerek kôltôzni ithonrol akkor soha többet nem jôhetek vissza...én nagyon szeretem de elegem van màr abbol hogy a szüleim mindenbe beleszolnak....mondtàk màr azt is hogy nem szeret csak ki hasznàl,nem visz sehova se,nem hoz ajàndékokat nekem....kôzben ez nem igaz elszoktunk jàrni minden fele,és azt beszéltük meg hogy ajàndék helyett inkàbb bujjunk ôssze este,filmezzünk meg ilyesmik! Mit tegyek?? Mert bele bolondulok màr ebbe :(
2018. dec. 7. 16:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

20 éves.

300Km-re lakik.


KOMOLYAN!


Leírnál 5 okot, hogy miért nem fog elhagyni pár év múlva?

2018. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg az a bajuk vele, hogy ő nem az, akit ők szemeltek ki neked. Szerintem próbáld elviselni még egy darabig, azért nem kellene teljesen kenyértörésre vinned a szüleiddel sem, csak egyszerűen ne hallgasd meg őket, ha rosszat mondanak róla. Ha együtt maradtok hosszabb távon, akkor úgyis bizonyítani fogja, hogy nincs igazuk. Egy éves kapcsolat azért még nem olyan hosszú, hogy ezért fel kellene rúgni az otthoniakkal való minden kapcsolatot. Egyszerűen szeresd, az ő piszkálódásuk meg peregjen le rólad, ne hagyd magad "megfogni" vele.
2018. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
És még mondják h ma már önállóan választanak az emberek párt.. Sokan még mindig otthonról menekülnek egy szarfosszar kapcsolatba házasságba. Sokaknak meg Apu anyu hoz egy pasit nőt aki nekik megfelel, de bele nem gondolnának h a gyereknek a szex vele maga az undor vagy inkább nem vele szexel hanem mással.. Innen ered a legtöbb megcsalásos dolog,borítékolom..
2018. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Az 1 év alatt hányszor találkoztál a 300 km-re lakó "barátoddal"?

Mit tudsz róla azonkívül, amit ő mond magáról?

A nyitókérdésben úgy írtál róla, mint egy mindennapos párkapcsolatról, esti összebújással, programokkal, filmnézéssel... utána meg kiderül a 300 km. és a távkapcsolat.

Ezeket úgy kérdezem, hogy mélységesen elítélem az ilyen szülők általi kijelölt párválasztást, ez valamikor az 1950-es évekkel már megszűnt.

2018. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Minden hónapban talàlkozunk,minimum 1 hetet szokott itt lenni,meg én is el szoktam hozzà menni,és igy tôbb mint 1 hetet vagyunk egyûtt!
2018. dec. 7. 17:45
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

#15

És amikor minimum egy hetet nálatok van, akkor nem tanulja a szakmát és nem jár dolgozni?

Nyilván az sem tetszik a szüleidnek, hogy megjelenik üres kézzel, se egy szál virág, se egy tábla csoki neked, nekik meg pláne nem és ők meg tartják egy hétig, etetik, itatják, fizetik utána a rezsit.

Havi egy hét, az egy évben 12 hét, azaz pontosan 3 hónap.

Gyakorlatilag a pasit évente 3 hónapig a szüleid tartják el. Ehhez mit szólsz?

2018. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

"Gyakorlatilag a pasit évente 3 hónapig a szüleid tartják el. Ehhez mit szólsz?"


Azért, mert történetet költesz a kérdés köré, meg nem lesz igaz. Esetleg ne kijelentésként tálald a spekulációdat.

2018. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#15 vàlaszoló!

Nem minden nap kell be jàrnia,és amikor itt van nàlunk akkor is keresi a pénzt!!!

2018. dec. 7. 18:54
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a pénzt!Ez mekkora duma🤣
2018. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

"17-es, ez nem "történet" csak sima számtan!


Nem, nem matematika, hanem számtan! Általános iskola I.osztály!


Gyürkőzz neki, nem baj ha a cipőd is leveszed és számold ki az ujjaidon, ha másképp nem megy! De ha még így sem, akkor kérj meg egy értelmes szobatársat a vigyorgóban, két roham között segít neked ebben az orbitális feladatban!


Szánalmas!"


Nyilván azt is első osztályos számtan része, hogy a frusztrációdból merítve kitalálod, hogy ki fizet, kinek és mennyit. Mert szó sem volt róla te kis Andersen. Jó kis proli mentalitás. :)

2018. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!