Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anya nem fogadja...

Mit tegyek ha anya nem fogadja el a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem is ismeri és az alapjan itelkezik hogy osszevesztunk hosszabb idore es most barmit teszek egybol ,,biztos o beszelt ra" stb duma. Mert most kibekultunk es meg is kerdezte h te ilyen xy-nal baratkozol? Nem azert egy szulonek nem kene eloiteletet tanitania mert ez az 1 szot se valtottak meg.

Majd egymasnal akarunk aludni de igy majd el se merem hivni sot lehet el se johetne mert nem engedne.


2018. dec. 7. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád azt hiszi leszbosz vagy..
2018. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem hiheti mert nem reg szakitottam baratommal es arra is azthiszi mar hogy biztos o beszelte tele a fejem es azert aztan senkivel se beszeltem meg teljesen sajat dontes volt xd Egy szulotol szerintem ez vicc
2018. dec. 7. 23:30
 3/8 anonim válasza:
60%
Szerintem, ha anyukad azt hiszi a lányt miatt szakítottal a fiúval akkor tényleg az elsőnek van igaza
2018. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Milyen szakítás, milyen fiú? Én nem olvastam itt ilyet... Kérdező, anyukád annyit lát hogy van egy idegen csaj, aki miatt szenvedtél mikor haragban voltatok. Naná hogy ellenséges vele.
2018. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, látom már.... későn nehéz a felfogásom.
2018. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert elmondtad min kaptatok össze és ez alapján anyádnak meglett a véleménye a kiscsajról.
2018. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen tényleg elmondtam neki és nagy hiba volt:/ de nem kellene hogy teljesen elitélje hisz minden veszekedes megoldhato (altalaban). Nem tudom itt volt e már valaki ilyen helyzetben?:/
2018. dec. 8. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Megváltoztál mióta ő megvan neked? Csak mert akkor is ellenségesek szoktak lenni ha valami olyat teszel amit eddig sose és nem jó dolog az stb stb. Tehát változtál e mióta ő a barátnőd? De amúgy meg vidd el hozzátok és mutasd be.
2018. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!