Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy apám ne...

Mit tegyek, hogy apám ne piszkáljon folyton a strandokon?

Figyelt kérdés
Tinidzser vagyok és rohamosan elkezdtem szörösödni a hasam a mellkasom és a hónaljam. Apám mindig azzal piszkál hogy milyen szörös vagyok és hogy milyen szörös lehetek még lent. Mit csináljak? Borotváljam le? Vagy beszéljek vele?

2018. dec. 8. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha téged is zavar, hogy szőrös vagy, lecsupaszíthatod, mert olyan bonyolult.

De ha neked tetszik így, akkor hagyd meg, és szôlj apádnak, hogy ne piszkáljon ezzel, mert nem csak rajtad van szőr az emberi fajból!

2018. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Borotváld le, de csak ha téged is zavar. Semmi rossz nincs abban és abban sem, ha szőrös vagy. Kivéve ha lány vagy. Amúgy meg apád egy gyökér :D
2018. dec. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szőrteleníts.

Az apád egy barom...

2018. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti milyen strandra jártok Karácsonykor?
2018. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Borotva a barátod.
2018. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig megjegyezték,szülők is,más is,viszont engem is nagyon zavart.Én elkezdtem borotválni,most viszont aki látott szőrösen,mind kérdezi, hogy borotválom?
2018. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert apád nem szőrös? :D

Egyébként a szőrösödés teljesen normális dolog. Vannak olyan nők, akik nem is borotválkoznak.


Csak akkor szőrteleníts, ha te jobban érzed magad tőle, ne azért, mert apád addig piszkált.

2023. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez hány éves korodban történt?
dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!