Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyám beteges...

Gags kérdése:

Mit kezdjek anyám beteges gyanakvásával?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kiváló tanulmányi eredményekkel. Nem iszok, nem dohányzok és nem soha nem nyúltam drogokhoz. Nincsenek kimaradásaim, bulikba nem járok. Minden szórakozásom ebben az életben az olvasás, a fórumozás, a háziállataim és az a pár LoL (Legue of legends) meccs amit még megengedhetek magamnak ahhoz hogy szüleim ne nevezzenek naplopónak, és ne tiltsanak el még ettől is (ez nem több 2- 3 meccsnél). Ha bár a valóságban egy sincs, a meccsek idejére általában akad 1- 2 barát, ami máris elég ahhoz hogy megkonduljanak a vészharangok. Anya minden idegen férfi hang mögött pedofilokat lát (asszem már kinőttem őket :,D) vagy emberrablókat. Elmagyaráztam neki hogy zömüket ismerem és iskolatársak, de hajthatatlan. Teljesen rám van szállva, hallgatózik, kutat, nyomoz utánam. Már nem tudom mit kezdjek vele, az őrületbe kerget.

2018. dec. 9. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém évek óta játszik a játékkal. Volt már csapattalálkozón, ahol teljesen normális emberek voltak, diplomás srác és egy kétgyerekes apuka is.

Persze, mindennek megvan a veszélye, de a kérdező majdnem nagykorú, szerintem tud mérlegelni. Amúgy meg a nyílt utcáról is elrabolhatnak aztán meg eladnak valahova...

2018. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
? A pedofilok arra izgulnak ha nemileg éretlen a partner... az az még gyermek. Már hogy a csodába ne nőttem volna ki.
2018. dec. 9. 18:48
 3/13 Daniii90 válasza:
19%
Anyukád tipikus 'anyuka'. Csak védelmezni, óvni próbál még a széltől is, nem igazán tehetsz ellene semmit. Vagy hagyod hogy próbáljanak befolyásolni, vagy befogod a füleidet és nem hallgatod meg őket, másik verzió, hogyha cseszegetnek fogod magadat és otthagyod őket.
2018. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Anyukád egy mérgező szülő, totális kontroll alatt akar tartani, igyekszik aláásni az önbizalmad és önbecsülésed, megakadályozni a normális fejlődésedet, hogy aztán erre hivatkozva ne engedjen felnőni és a saját utadat járni. Youtube Feldmár András: Van élet a halál előtt?

nézd meg.

2018. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Daniii90 válasza:
13%
Akkor nézegess youtube-s videókat, a sok önbizalomnövelő meg életvezető videókat. Azokat pont olyanok készítik akik nincsenek kibékülve magukkal, képmutató, álszent brigád.
2018. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos a barátkozás szociális élet jo viszony emberekkel ördögtöl valo a keresztény valláskárosultaknál,anyukád az tuti.
2018. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Na, az ostoba 61%os ide is ideböfögte a baromságát. Mi van? Nem kellettél egy hívő lánynak és ezt képtelen vagy elfogadni? Mondtam, egy fogatlan útszéli qrvánál próbálkozz, hátha bele üríthetsz dupla pénzért, másnak úgyse kellesz.
2018. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az még hagyján. Számára a technika is az ördögtől való. Nem érti és egyszerűen nem tud kibékülni vele. Nemrég vásároltam egy új gépet és nem volt rajta az office csomag, visszamentem, rátettük. Másnap jött a feltételezés anyámtól hogy azért kellett hogy tudjak fiúkkal beszélni :,D (pedig elmagyaráztam neki hogy mit jelent)
2018. dec. 10. 04:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Anyukàd gondolom elvâlt, vagy özvegy és azóta sem lett új tàrsa. Feltêtelezem vallja, hogy minden férfi szemét. Ezért "óvni" akar tőlük, ami bizonyos szinten oké, de az ő szintjén màr beteges. Semmit sem tudsz kezdeni. Majd ha egyszer külön élsz, jobb lesz. Sajnos aki ilyen szinten beteg gondolkodàsú azzal nem lehet "megbeszélni" a dolgokat.
2018. dec. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább innál.
2018. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!