Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek 20 felett sem engedik meg, hogy barátja/barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert nyomorék.
2018. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze akkor nem éltél ilyen szülővel, akinek már az is prosti, ha egy fiú osztálytárstól elkéri a házit.
2018. dec. 10. 09:47
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Attól még nyomorék, hiszen nem kisgyerekről beszélünk. Bocs de ez van, le kéne válni anyuékról.
2018. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
79%
Picit próbálj önnállóbb lenni ilyen téren elvégre 20 éves vagy :) kész felnőtt lassan, meg kérdezd meg hogy miért nem akarják a szüleid azt hogy "boldog" légy valakivel. Lehet van valami múltbeli tapasztalatuk amitől megakarnak védeni hogy nehogy úgy járj mint ők stb. De ja ha tényleg van valaki aki tetszik akkor picit lehet lázadozni ez ügyben :) társas lény az ember!
2018. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

Miért?: Túlféltés vagy kontrollmánia miatt.

Megoldás: 20 felett bizony ebbe a szülő beleszólása 0. Pontosabban annyi, amennyit megengednek neki.

Megoldás: Ő a barátnőm/barátom, oszt kész. Ha nem tetszik a szülőnek, az az ő baja.

A drágalátos szüleidről nem történt meg a leválás. Itt az ideje! Minél hamarabb (de nem szükségszerűen durván) történik meg, annál hamarabb leszel kiegyensúlyozott és majd felnőtt ember. Le kell válni! Ez is az Élet rendje.

2018. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert 20 éves kora létére anyira életképtelen hogy még mindig szülőknél lakik. Ha valami nem tetszik, lehet költözni.
2018. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

már ne kėrj engedėlyt..


mėgis mit tesznek ha kapcsolatod lesz? es miert ellenzik..?

2018. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
mert annyira eletkeptelen hogy a szulei nyakan log ahelyett hogy legalabb kollegiumba elmenne.
2018. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Szia. Most már szinte mindennap kiírod a kérdéseid, és az itteni emberek nem tudnak fizikálisan segíteni.

Rokon?

2018. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Engedik? Ez vicc? 18 éves koromban jöttem össze a párommal. 19 voltam (párom 21) amikor összeköltöztünk. Kijelentettem, hogy “anyu,összeköltözök a párommal”. Jövőhónap elején leszek 22.

Állj a saját lábadra, menj ismerkedni, dolgozni. Ha esetleg tanulsz, akkor pedig koleszba, vagy bérelj másokkal lakást.

Ha hagyod, hogy a fejedre nőjjenek, akkor még 40 évesen is náluk laksz, hat macskával. Ha ENGEDIK, hogy legyen macskád. Meg kell mutatnod, hogy tudsz önálló lenni. Nem azt mondom, hogy rontsd meg a szüleiddel a kapcsolatod (én sem tettem) csak világíts rá, hogy már felnőttél, nem kisiskolás vagy már.

2018. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!