Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy anyum ne piszkálódjon bele a magánéletembe?

Figyelt kérdés
Tinédzser vagyok, de anyám még mindig körülöttem ugrálgat: meglepődik, ha magamnak veszek elő ruhát, kioktat arról, hogy mi a mai divat (neki a mai divat a húsz évvel ezelőtti hullám), meg minden. Évek óta egy szobában élek vele, az öcsémnek van csak egy külön szobája, ami az enyémmel egybe nyílik, de nincs a kettő között ajtó. Az én szobámban vannak anyum ruhái. Mindig kérdezgeti telefonon, hogy éppen mit csinálok itthon. Pár nappal ezelőtt megnézte a beszélgetéseimet és durván leszidott. Ismeretlenekkel irogattam, de nem értette meg, hogy rengetegszer küldtek hangüzenetet, ami nem pedofil férfifa/nőre utalt, inkább korombeliekre. Értem, hogy félt, mivel nővérem 12 évesen majdnem egy pedofil áldozata lett, de azért anyu tudhatná, hogy én idősebb vagyok, mint az akkori nővérem. Aznap betelt a pohár. Belül összeomlottam, iskolában alig beszéltem. Délután meg csodálkozott, hogy miért nem beszélek hozzá. Mit tudnék tenni a függettlenségemért?

2018. dec. 10. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

“az öcsémnek van csak egy külön szobája, ami az enyémmel egybe nyílik, de nincs a kettő között ajtó. ”


Hogy micsoda? Nagyot akartál mondani, de ennek így semmi értelme. Ajtó nélkül hogyan nyílik egybe két szoba? Többit is ennyire eltúloztad?

2018. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Beteges ez a gyerekkel alvás.. Apuka hol van a képből?
2018. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Na, ezért kéne lekódolni az elektronikus eszközöket.


Nem fogsz tudni rajta változtstni hidd el, el kell viselni

2018. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Tehát egy légtérben éltek/alszotok/öltöztök/vetkőztök mind a hárman? Senki nem tudja magára csukni az ajtót, hogy most egy kicsit magában legyen?

Nem tudom, hány éves vagy, de menekülj innen, mihelyt megteheted. Már egy kollégium is előrelépés lenne, a szobatársaid biztos nem dumálnának bele az életedbe.

2018. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
89%

Nagyjából ki lehet venni mit akartàl írni amúgy...

Nem fog változni, rosszabb lesz!

Nem írtad a korodat, hogy suliba jársz vagy dolgozol?! Ha suliba ès van lehetőség menj koliba. Ez, hogy rádtelepedik mert nem hagy szabad teret, mivel egy szobàban vagytok folyamatosan, Téged fog kikèszíteni. Mindenkinek szüksége lenne egy kis egyedül töltött időre. Nem pedig arra, hogy pl. 17évesen az anyukájával aludjon és mindent megszabjon. Nyilván félt, ami teljesen normàlis dolog, de van egy határ!!!

2018. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!