Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő egyszerűen miért...

Sok szülő egyszerűen miért nem tud leválni a gyerekéről, ha az felnőtt?

Figyelt kérdés

Itt olvasom elképedve, hogy van akinek 20 felett nem engedik meg, hogy barátja legyen... Vagy kutakodnak a cuccaikban, nem engedik el valahova, általános iskolás szinten kezelik őket, megszabják mikor kell alukálni...


Tudom, el kell költözni, de az egyetem egy sajátos helyzet... Én sem mennék, ha megtehetnem újra.


Anyám mentális beteg volt, azért csinált hasonló ilyen fura dolgokat, de más...


2018. dec. 16. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
12%
Hát, a gyerek nem tud leválni a szülőről, mivel otthon lakik. És hiába 20 éves ha anyuciék tartják el meg a mamahotelben lakik, akkor sem felnőtt. Felnőtt az az ember aki képes önállóan létezni, eltartani magát.
2018. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alain Delon ***** válasza:
56%
Azért, mert ő maga nem tudott felnőni.
2018. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!