Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek szüleitek ezt megértené...

Nektek szüleitek ezt megértenék? Volt valaki ilyen, vagy hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, nagyon jól kijövünk, de még nem találkoztunk, mivel picit távolabb lakunk egymástól, 140km. Igazából azt sem tudom, hogy kezdjek ilyen ismerkedésbe, ő jöjjön el először? Itt aludjon nálunk? Hotelba? Akinek ilyennel van tapasztalata hogyan kezdett neki? Valójában mind ketten szüleinkkel lakunk, csak az a baj, hogy az én szüleim, ilyenbe picit konzervatívak, és nem tudom elképzelni, hogy azt mondanám nekik, hogy anyu apu itt fog nálunk aludni valaki, akivel nagyon jól kijövök. Még azt sem tudom elképzelni, hogy megmondom azt, hogy én megyek a pasihoz. Valaki tudna tippet, tanácsot adni? Hogy kezdjek ebbe bele, vagy hogyan miképp mondjam el nekik? Valaki volt hasonló helyzetben? Működhet ilyen kapcsolat? Mert valójában, ez egy ideig biztos távkapcsolat lenne, mert napi szinten nem tudnánk találkozni. 24/N
2018. dec. 17. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Felnőtt vagy. Elmondod, hogy mész, és mész!
2018. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A "távismerkedéssel" óvatosan kell bánni, mert gyakorlatilag vadidegen emberről van szó és úgy kell magát a szituációt is kezelni, azaz aludjon csak szállodában.
2018. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Ez kb 16 17 évesen már mindenhol téma ahol a szülő normális ott nem kell 16 meg 24 30 évesen sem görcsölni hogy jaj esküvő nem volt fuj dolog.. Neked még nem volt senkid 24 éves korodig? Amugy motel,én tartosat se vittem haza,sőt senkit se mert valláskárosult szüleim voltak akik csak esküvő után engedtek volna hogy pasira nézekk,meg ők ohajtottak választani nekem,nem is tudták ha van vkim épp,jol megtanultam hazudni szinlelni,aztán el is költöztem szél sebesen..
2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Első találkozókor lehet, hogy olyan helyen kellene találkozni, amely pont félúton van mindkettőtöknek, ilyen módon a távolság nagyjából azonos lenne.

Valami nyilvános helyen lenne érdemes találkozni és - neten hiába ismered egy ideje - az együttalvással, vagy lakásra történő meghívással lehet várni kellene pár találkozót még, természetesen mindenki maga tudja.

2018. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe nem jutna első találka alkalmával hazavinni a másikat. Kitudja élőben milyen, lehet nem is tetszik.

140km nem vészes, simán leutazhat hozzád és este hazamehet. Vagy a legegyszerűbb ha két lakhely közti nagyvárosban találkoztok. 100km, tömegközlekedéssel is csak 2 óra.

2018. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém biztos nem fogadná el ha hazahoznék egy huszonéves férfit. (Valszeg azért, mert nem vagyok lány :D
2018. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem elírtad a korodat... Egy felnőtt nő nem tesz fel hülye kérdéseket.
2018. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra fordítva a szót: nekem mindig távkapcsolataim voltak. Vagy félúton találkoztunk, vagy megoldottuk, hogy ő is és én is barátokkal egy helyen nyaraljunk és akkor van lehetőség közelebbről is ismerkedni.
2018. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
140 km az 2 ora autout, az semmi. Eloszor mindenkepp a ferfi jojjon. Nokent eszedbe ne jusson idegen ferfiakhoz rohangalni. Ha o jon szerintem felesleges lenne bemutatni, felnott ferfi intezze el a szallasat (de en ilyen kis tavolsagnal a szallasnak ertelmet sem latom).
2018. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Gondolom azt sem tudják h van pasi a dologban..Ez tényleg 17 évesek problémája nem 24 éveseké,kivéve ha konzervativ szülők vannak akik csak esküvő után engedik együtt aludni,de ahhoz nem kell ágy h szexeljek.. Mit fogsz majd hazudozni hová mászkálsz? Évekig fogsz bujkálni két 3 éves kapcsolatban is majd moteleztek,otthon meg hazudsz h egyedülálló vagy?? Nagyon sok nő hazudik otthon sajnos több éves kapcsolattal.-- Nem értem akiket 24 30 évesen is porázon tartanak h ezt nem tudják felvállalni h párkapcsolatot akarnak v simán jól el lenni vkivel találkozni, miért nem költöznek el ahol nem kell folyton hazudni bujkálni fenőttként..

40N

2018. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!