Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet valamiféle kapcsolat,...

Lehet valamiféle kapcsolat, vagy kell valamilyen kapcsolatnak lennia apa és fia között, ha az apa még csecsemőként otthagyta?

Figyelt kérdés
A kérdés rám vonatkozik, mint fiú. Nem tudom, mit tegyek, van egy apám, ő szívesen találkozna, csak nem tudom ebből lehet-e valami pozitívat kihozni.

2018. dec. 18. 01:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Lehetni lehet, bár a gyerek hülye ha megbízik apuciban. Ha eddig szart a fejedre, akkor akar valamit tőled.
2018. dec. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen haveri kapcsolat lehet, maximum, de csak akkor, ha nem 16-17 éves korodban bukkan elő a semmiből, hogy "Béla, én vagyok az apád.".
2018. dec. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Valoszinuleg megkaptad az elso par fizudat es apad hiret vette, hogy hogy lehet kunyeralni toled?
2018. dec. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Lehet. Rajtad múlik. Egy történetnek mindig két oldala van, nem árt mindkettot megismerni. Veszíteni valód nincs azzal, ha leülsz vele egyszer beszelni.

Az én lányomat is ott hagyta az apja. Semmilyen formában nem volt hajlando a kapcsolattartásra, aztán a lányom 13 évesen megkereste Facebookon. Kétszer beszeltek, semmiségekről, aztán abbamaradt. A lányomat nem érdekelte tovább, találkozni személyesen nem akart vele.

2018. dec. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Csak akkor lehet ebből bármi, ha mindketten igazán akarjàtok.


Az erő legyen veled! :D

2018. dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Pontosan meg kellene ismerni a helyzetet ahhoz, hogy érdemben lehessen hozzászólni. Egy apa nem a csecsemő gyerekét hagyja ott (hol ??), hanem a gyerek anyját, azt a kapcsolatot hagyja el (amiben valószínűleg nem érezte jól magát). És így tovább, részleteiben kellene lehetőleg tárgyilagosan feltérképezni a helyzetet. Mert az emberi kapcsolatok egyébként nagyon fontosak és egy gyerek (aki talán apa, apakép nélkül nőtt fel) sokat profitálhat egy felnőtt gondolkodású személytől.
2018. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Igaza van annak, aki azt írja, hogy nem téged hagyott ott, hanem az anyádat. Nem ártana az apa véleményét is meghallgatni az okáról. A nők többsége csak az apát hibáztatja, önmagát nem. Lehet belőle még jó kapcsolat is. Főleg, ha anyád nem akar keresztbe tenni ennek.
2018. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Persze, és apu azért szarik évtizedekig a gyerek fejére, mert csúnya gonosz anyu akadályozza a láthatást, amit szegény apu nem tud érvényesíttetni.. Hagyjuk már az esti mesét. Apukák akkor szoktak előszeretettel felbukkanni, ha van bevétele a gyereknek. Az én apám is ezt csinálta, a barátnőmé is, az unokatestvéremé is. MINDEGYIKNÉL az lett a vége hogy a pénzt akarták. Az, hogy valaki hosszú évekig nem kiváncsi a gyerekére, nem azért van mert ANYUT otthagyta, hanem merte gy görény, akit nem érdekel hogy boldogulnak-e, van-e mit enni a gyereknek, vagy éhen döglik-e....
2018. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
A 8. Valaszolo irta meg a legtisztabban. Az en ferjem apja is tipikusan az a tipus, akitol szegenytol az anya “” eltiltotta”” a gyereket.... csak akkor kereste fel, mire erdeke fuzodott hozza, es aztan meg kepes volt megsertodni, h a fia nem feltetel nelkuli szeretettel van iranyaba..
2018. dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer érdemes találkozni mert ez zavarni fog életed végéig. Még ha utána többet nem is akarsz akkor is legalább lerendezted magadban az egészet.
2018. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!