Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondanátok a párotoknak,...

Mit mondanátok a párotoknak, ha a szülők nem akarják még megismerni sem? Nem vagyunk gyerekek. Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Elváltunk a férjemmel kb egy éve. Nekem azóta van már kapcsolatom. 5 hónapja. Mivel közelednek az ünnepek, mindannyian ráérünk, szóltam, hogy a karácsonyi rokon látogatások alkalmával elhoznám őt is. Azt mondja anyám, jó, rendben!

Aztán pár nap múlva mégis felhív, hogy apám azt üzeni, hogyha beállitok egy idegennel, ő fogja magát és lelép.

Meg, hogy mindjárt agyverzest kap karácsonyig (anyám ). Úgyhogy a békesség érdekében mi maradjunk csak otthon.

Ezt meg is tenném, ha ők így akarják. De. Van egy kislányom, akit a rokonság látni szeretne, és tudom, hogy a kislányom is látni szeretné a mamáékat.

Ezenkívül a válásom óta rengeteget segítettek a gyerek dolgai körül. Szóval nem akarok hálátlan se lenni, mert tudom, hogy jönne a nagy dráma, hogy "egész évben segítünk neked, aztán karácsony Szent napján felénk se nézel! " ( mer ez nekik fontos, hogy karácsonykor mindannyian legyünk együtt. . Ha ez nincs meg örökre hallgatnom kell majd, hogy 2018 karácsonykor én nem voltam ott. .)



2018. dec. 18. 17:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Tudod kinek kéne ezektől segítség,hánytorgatni való meg utána lehessen hajbókolni,kapcsolatot se tartanék,mi a frásznak?

40N

2018. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én nem utálom őket, jó a kapcsolatunk. Nem hiszem, hogy az a megoldás mindenre, hogy ne szóljunk egymáshoz. Neked ez hogy esne a gyerekedtől?
2018. dec. 18. 17:35
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
A szüleid viselkedesevel nem ertek egyet, viszont par honapos pasit meg eleve nem kell karacsonyra hazahurcolaszni - de ezt persze le lehet kommunikalni normalisan.
2018. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mikor kellene akkor bemutatnom? Egy év elegendő ?
2018. dec. 18. 17:38
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a szüleid keményen zsarolnak érzelmileg. Ha tényleg szeretnek és fontos vagy nekik, akkor miért nem fogadják el a párodat? Nyugodtan mondhatnád, hogy te meg ettől kapsz agyvérzést. Ugyanis itt a te érzelmeid is számítanak, az, hogy te mit akarsz, hogyan lenne jó neked. Nagyon úgy tűnik, hogy ez a szüleidet nem érdekli. Ne haragudj, elhiszem, hogy szereted őket, de objektíven nézve a szüleid viselkedése undorító és manipulatív.

(nem az előző válaszoló voltam)

2018. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

"Aztán pár nap múlva mégis felhív, hogy apám azt üzeni, hogyha beállitok egy idegennel, ő fogja magát és lelép.


Meg, hogy mindjárt agyverzest kap karácsonyig (anyám ). Úgyhogy a békesség érdekében mi maradjunk csak otthon."


"Én nem utálom őket, jó a kapcsolatunk."


Te álomvilágban élsz. Ez hol jó kapcsolat, hogy közlik, hogy ne menj oda? Ez még csak nem is semmilyen kapcsolat, ez egy rossz kapcsolat...

2018. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

4 lehetőséged van

1. Elmész a családi eseményre, és viszed a párodat is. Majd reménykedsz benne, hogy apádnak mégiscsak szimpi a pasas, és nem lép le. Ha meg lelép akkor csendben, kínosan telik le a többi idő. Persze téma lesz: "2018 karácsonyán hát nem lehozta azt az idegent?"

2. Nem mész el, otthon hármasban töltitek az ünnepeket.

3. Csak te és a lányod mentek le.

4. A lányodat leviszed, te a pároddal ünnepelsz.

Tied a választás joga

2018. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Mivel nagyon friss a kapcsolat, a helyedben inkább nem vinném a páromat, ha a szüleidnek ez fontos. Szerintem nem olyan nagy áldozat, és valószínűleg a lányod is szívesebben ünnepelne a nagyszüleivel, mint egy idegennel. De úgyis le fognak szavazni, mert ezen az oldalon az a trendi meg az elvárás, hogy az ember égessen fel minden hidat maga mögött meg kb. tagadja meg a szüleit, ha választani kell a párja meg a szülők közt, bármilyen jelentéktelen dologról van is szó.
2018. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonymousreview60 ***** válasza:
59%
1. Pár hónapos nőt nem vinnék szülőkhöz karácsonyra. 2. Nagyszülőként nem tiltanám ki a gyerekem új párját, ha nekik nem kellemetlen a helyzet. 3. Fura, hogy a nagymama nem ismerte előre ennyire a nagyapa várható viselkedését.... Vidd a pasit!
2018. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk pár hónapos kapcsolatot nem egy karácsonyi családi eseményen kéne bemutatni. Miért nem mutattad be már korábban? Nem szívesen ünnepel az ember idegenekkel, és valljuk be. Szüleidnek egy vadidegen, akiről semmit nem tudnak. Elég kínos lenne az ünnep
2018. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!