Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem úgy mintha féltéke...

Miért érzem úgy mintha féltékeny lenne rám?

Figyelt kérdés

Apámról van szó....

Két kirándulás lenne jövőbe : egy Bulgária-Görögország, egy másik pedig Anglia,Írország,Hollandia, Németország és Belgium... Nos, az utobbi egy olyan 150 euróval lenne drágább és tisztában vagyok mennyi pénz ez. Mindkét kirándulást a saját pénzemből tenném ki de csak egyikre akarok menni és az az utobbi. Görögo. id nagyon vonzott azonban, úgy gondolom azmár Angliai kirándulással többet láthatnék és jobban érdekel + több ismerősöm is megy. Apán fel van háborodva,hogy milyen dolog ez az a pénz amit megtakarítottam az a háztartásba fog menni és fogjam be a csőrömet mert csak egy hülye gyerek vagyok...Szükségem lenne a támagatásukra ( 450 euró összesen az Angliai kirándulás és csak egy kevés költő pénz kellene amit visszadnék amint kidolgozom) . Jól tanulok és dolgozok is néha emellett ezért van ennyi lehetőségem. Apám szerint akkor is hálaltlán idióta vagyok,hisz neki nem voltak ilyen lehetőségei és nekem előtte nem is szabad legyenek...A bátyámat bezzeg minden hova elengedte szó nélkül és mindent fizetett neki,és ez fáj kicsit.


16/L


2018. dec. 21. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Is*, az*
2018. dec. 21. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Félre ne érts, nem ellened vagyok, de kicsit hiányos a sztori. Nem tudjuk hogy álltok anyagilag, mennyire megterhelő kifizetni a kirándulást. Abból hogy azt írtad, megy a közösbe a megkeresett pénzed kicsit az jön le, hogy szükség van a te keresetedre a megélhetésetekhez. Ha viszont erre nem lenne szükség, akkor indokolatlannak tartom, hogy el akarja venni a pénzed, 16 évesen dolgozni azért nem mindennapos dolog suli mellett.


Lehet hogy téged jobban félt, mint a bátyádat és azért is nem enged el szívesen egy ilyen hosszabb külföldi útra.

2018. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem állunk rosszul anyagilag. Azért dolgozom néha suli mellett,hogy több pénzem legyen ilyen alkalmakra,mert nem akarom azt hallgatni,hogy én mindig tőlünk várok segítséget. Apám rengeteget keres,ugyan úgy anyám is,és a munkájuk nem megterhelő fizikai munka,mégis sose utazunk külföldre,vagy legalábbis engem nem visznek és ha mennek akkor a szomszéd országokba mennek. Szóval ez teljesen ki van zárva.
2018. dec. 21. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Még két évet birj ki,dolgozz,gyüjts számlára amiről nem tudnak aztán by,én is igy tettem anno..
2018. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!