Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar az anyám egy olyan...

Miért akar az anyám egy olyan kapcsolatba kényszeríteni, amire nem vágyok? Tényleg felháborító, hogy 20 évesen nem ez a célom?

Figyelt kérdés

Mostanában ha hazajövök, mindig feljön a téma, hogy miért nincsen udvarlóm, senkit nem hozok haza bemutatni. Ilyenkor mondom, hogy jelenleg nem is vágyom semmi komolyra, egyszerűen nem lenne időm és energiám sem egy rendes párkapcsolatra. Egyetemre járok, mellette dolgozom és nyelvet tanulok. Sötétben megyek el otthonról, és sötétben is érek haza, most vizsgaidőszakban minden időmet elveszi a tanulás. Nem vagyok soha teljesen egyedül, mert már kb 2 éve van egy srác, akivel néha-néha "összefutunk", de ez csak testiség. Vonzódom hozzá, és szeretem is, de csak mint egy nagyon jó és közeli barátot. Haza nyilván nem hozom, mert mit mondanék? "Ő a Géza, 2 hetente lefekszünk, amúgy orvos" ?


Anyám folyton azzal jön, hogy had szervezzen nekem találkozót ezzel, meg azzal, legalább csak egy randira menjek el mondjuk a körmösének a fiával. És nem érti, hogy nem akarok. Már nagyon unom, főleg hogyha itt van egy barátnőm mondjuk, akkor őt is faggatja, hogy na, van-e valakim, milyen fiúkkal beszélgetek, stb. És ez nekik nagyon kellemetlen, mert nem tudják, hogy anya miket tud, és hazudni sem akarnak neki.


2018. dec. 21. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szivasd be, hogy egy kisnyugdíjas házaspárral vagy szerelmi viszonyban, terhes lettél, megtartod, és hármasban fogjátok nevelni a babát.

Nem mellesleg áthívtad őket a karácsonyi nagycsaládos esküvőre, ahol mindenkinek bemutatod őket.

Nem fog többet piszkálni :D

2018. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
esküvő helyett ebéd... :D
2018. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1%

Nyilván nem véletlen, hogy elsőre nem kőművest írtál, ennyire ne nézz madárnak. :D :D :D


Na, mert így nem változik az, hogy olyan csávóval futsz, aki nem becsül meg. Így nem fog menni a párkeresés (már nem most, hanem majd ha rászánod magad), hogy te nem becsülöd magad.


Anyád nyilván azért akarja ezt, mert nem tud a dologról, vagy tud, de lelki értelemben egészségetelennek ítéli, nem tudom, ezen mit nem értesz.

2018. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a bántalmazóhoz exemhez visszazavartak anyámék.. Tudod ki maradt azzal. Byt intettem a pasinak is meg a kretén szüleimnek is. :(
2018. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Akkor hazudd azt, hogy van egy szerelmed, de nem vagytok együtt. Hátha akkor nem ajánlgat másokat egy ideig.

Vagy menj el randira a körmös fiával, rontsd el amennyire csak tudod, hogy a fiú panaszkodjon az anyjának, és anyukád kellemetlen helyzetbe kerüljön a következő manikűrözésnél, és majd kétszer meggondolja, hogy szervez-e neked randevúkat, vagy rád hagyja, hogy válogass a pasik között.

2018. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el, hogy nincs időd most randizgatni, dolgozol, tanulsz, ezek elveszik minden idődet! Vagy ez már megtörtént és ennek ellenére mindig piszkálnak ezzel a témával?
2018. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Mond a szüleidnek, hogy olyan kapcsolatban vagy ahol ürítésre használnak, ezért nem teheted meg, hogy egyik napról a másikra egy rendes komoly kapcsoltban reménykedő pasasra váltasz.
2018. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy "ürítésre használnak"?:D Szerintetek egy nő, lány nem élvezheti a szexet? Igen, kölcsönösen kihasználjuk a másikat, de ez nem arról szól, hogy jaj szegény én, egy pasi hülyének néz. Nem. Én nem akarok tőle kapcsolatot, nem várom, hogy majd egyszer közli, hogy belém szeretett és feleségül akar venni. Ez a szexről szól.
2018. dec. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!