Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor kell bemutatni a párodat...

Mikor kell bemutatni a párodat a szüleidnek? Elmondanád, hogy roma?

Figyelt kérdés

Anyámék folyton csesztetnek, hogy mutassam már be a barátomat...

Csak fél éve vagyunk együtt. Sztem semmi közük hozzá, hogy kivel vagyok.

Plusz a szüleim rasszisták elég erősen és a barátom roma.

21/l


2018. dec. 21. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Előbb mond el hogy milyen származású. Reakció függően dönts el hogy mi legyen.
2018. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a férjemet se ismerik,jo okkal,nem viszem a párom gyerekem mérgező korlátolt valláskárosult alkoholista közegbe. Épp elég amit én elviseltem mig otthon voltam.. De azért a romákkal vigyázz,és ez nem rasszizsmus teljesen,inkább rossz tapasztalás,bár vannak kivételek mindenhol,a populácio nem nemzet függő,hülyék mindenhol akadnak,magyarban is akadnak rosszak, lásd a kedves családom akik az unokáikat se láthatják..
2018. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Semmi közük?? Már hogyne lenne közük! Lerasszistázod a saját szüleidet? Tudod, mindennek van alapja, oka, az emberek nem lesznek csak úgy rasszisták, erre nyomós okuk van. Szállj le a magas lóról és ne a szüleidet támadd! Örülj neki, hogy vannak szüleid, örülj annak, hogy van, aki félt, akikre számíthatsz. Egy szülő sem fog maga alá pisilni a gyönyörűségtől, ha megtudja, hogy a szeretett lányának cigány barátja van és ha nem csukott szemmel és füllel élsz, akkor tudhatod, hogy van pkuk félteni.
2018. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
alapból nem lennék c típusúval. szóval a kapcsolatunk bármely pontján be 'merném' mutatni a páromat a szüleimnek, mert nincs mit szégyellnem.
2018. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Én inkább az ilyen szülőket szégyellném..
2018. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Nos nekem van néhány közelebbi c ismerősöm, akik bár igyekeznek maximálisan tartani a látszatot kifelé(már a normálisabbja), de jó néhány évnyi őszinte érdeklődés után engednek némi betekintést a saját kis belső valóságukba is. A szüleid nem rasszisták, de erre majd rájössz te magad.

Egyébként az ezerből egy kivétel, amelyik becsületesen dolgozik és igyekszik a normális értékrendeknek megfelelő életet élni, az gyűlöli a saját fajtáját. De mivel a vér nem válik vízzé, a parasztokat még jobban. Nőként élvezni fogod azt a sorsot ami rád vár, és amitől megszabadulni nem fogsz majd tudni.

2018. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
4-es nem kell rasszistának lenni. Nem minden "C-típusú" ember vállalhatatlan. Köztük is nagyon sok jófej, korrekt ember is van, aki ugyanúgy utálja az olyat, akiket amúgy mindenki.
2018. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem látszódik rajta, hogy roma? Ebben az esetben én először nem mondanám el, mert akkor egyből előitéletesek az emberek. Figyeld meg így a reakciójukat a srácról, és utána valld be. Amúgy fél év után én már bemutatnám, az már komoly kapcsolatnak tűnik. A szüleid szeretnek, és szeretnék tudni, hogy kivel éled az életed nagy részét, és ezt nem tudom miért akarod eltitkolni előlük.
2018. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
3-as nem kell minden roma származású embert egy kalap alá venni.
2018. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Roma vagy nem roma. Ha szereted vállald fel. Persze ne vessz össze miatta a szüleiddel, de mond el nekik, hogy egy esélyt adjanak neki. Lehet mellette leszel boldog. De nekem ez a mit szólnak a szüleim dolog nem tetszik. Akkor inkább hagyd hogy a srác olyan lánnyal legyen, aki önmagáért szereti.
2018. dec. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!