Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szép idézetet vagy verset...

Egy szép idézetet vagy verset keresek a 3 és fél éves kisfiamnak. Apa elhagyott minket. Írnátok vagy linkelnétek ilyet?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami kifejezi, hogy ne féljen, én soha nem hagyom el, mindig vigyázni fogok rá, ő a mindenem, az életem értelme!
2018. dec. 22. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Egy ilyen pici gyerek úgysem érti, mi történik. Csak szeresd, ahogy eddig! Vagy jobban!
2018. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom, igazad van. Csak annyira kis okos, értelmes. És úgy szeretnék neki felolvasni mosolygósan egy kedves kis idézetet vagy verset ebben a témában, mert tetszene neki, tudom :)
2018. dec. 22. 22:37
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogja megérteni a verset, idézetet.
2018. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Úgy érzem megértené, megnyugtatná, jókedvre derítené, ha egy szépen megfogalmazott kis mondandót kedvesen felolvasnék neki :)
2018. dec. 22. 22:41
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Egy ekkora gyerek nem ért még meg egy verset vagy idézetet. Ha segíteni akarsz a feldolgozásban találj ki egy mesét vagy keress ilyet ami erről szól. Verseket, idézeteket értelmezni iskolás korban kezdenek el megtanulni, de az igazán mély átéléshez szerintem kell érettség is, az már inkább kamasz/felnőttkorra esik.
2018. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Értem a válaszokat és nagyon köszönöm a gyors reakciókat. Csak azt reméltem tud esetleg valaki olyan kis egyszerű versikét vagy idézetet, amit elszavalhatnék neki majd szenteste, ami megnyugtatja, mosolyt csal a kis pofijàra, ha már nincs itt apa... Aminek az a lényege, hogy ne aggódj kicsi kincs, te vagy anya és apa szeme fénye akkor is ha nincs itt most apa, mert neki mostmár máshol van dolga. De ő is szeret. De ne aggódj, anyának soha nem lesz máshol dolga, mindig melletted lesz és vigyáz rád. Ilyesmit keresnék csak szép megfogalmazásban, de nem találtam.
2018. dec. 22. 22:56
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

[link]


[link]


De ezeken kíbűl is talàlhatsz sokat!

De az ténleg többet számít hogy lássa azt hogy mennyire szereted! ☺️

2018. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen jól felzaklatja, eléggé izgatott lesz az ajándék miatt. Felesleges ezzel terhelni.

Legyél vele, szeretgesd dícsérd nem ke több ennél. Idővel úgy is éretebb lesz, megérti majd a helyzetet.

2018. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos verset nem tudok ajánlani, de akik azt hiszik egy ekkora gyerek nem érti meg a verset, nagyon tévednek. Nem kell lebecsülni a gyerekeket.
2018. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled is,aki azt írta, hogy esetleg felzaklatnám, viszont azzal is, aki szerint igenis érti a dörgést egy ekkora korú gyerek. Jaj, olyan nehéz ez... Annyira szeretném, ha nem sérülne a kis lelke.
2018. dec. 22. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!