Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok falun lakni, ezt...

Nem akarok falun lakni, ezt miért nem fogják fel anyámék?

Figyelt kérdés
Mindenáron ide akarnak láncolni, ezt el is érték nem éppen fair viselkedéssel.
2018. dec. 23. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy?
2018. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
En sem akartam igy hat elkoktoztem es elem az eletem boldogan :)
2018. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Részletek, részletek, részletek! Miért nem akarsz falun lakni? Milyen idős vagy? Van kereseted, netán tanulsz? Mivel "láncoltak" a faluba? Mi volt az a nem fair?
2018. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Már vagy hússzor megkérdezte ugyanezt, de akármit mondanak neki, csak navalyog tovább.
2018. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy? Ha már középiskolás,akkor simán mehetsz koliba, elég hétvégéken hazamenned falura.

Ha meg nagyobb,akkor meg még könnyebben el tudsz költözni.

Sajnos mást nem nagyon lehet tenni.Gondolom oka van,hogy falura mennek.Már gondolom csak az árak miatt is..Megyeszékhelyen pl egy panel is lassan 20 millió felett van..

Falun ehhez képest már 5 millióért 4 szobás házat kapsz..Szóval én megtudom érteni teljesen,ha valaki inkább falura megy. :D

2018. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagykorú vagy költözz el.

Ha nem vagy nagykorú, ne siránkozz, mert úgy sem tudsz mit csinálni.

2018. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!