Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek nincs jó kapcsolata a...

Akinek nincs jó kapcsolata a szüleivel, és családja sincs, kivel/hogy tölti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Otthon. Hol tölteném? Azért mert Karácsony van nem kell máshogy viselkedni. Ugyanolyan napok ezek is mint a többi.
2018. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Elso valaszolo: Karacsonyfat szoktal allitani? Vagy azt sem?
2018. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
8%

A Szentestét itthon töltöm a párommal, kb ez az egyetlen alkalom az évben, amikor főzök, sütök. Idén a menü fácánleves, roston sült kacsamell egy különlegesebb mártással és sült édesburgonya, valamint aszalt szilvával és füstölt sajttal töltött csirkemell és görög saláta. A desszertek már készen vannak, van 3 fajta bejgli (mákos, gesztenyés, diós), almás-fahéjas kuglóf, flódni, zserbó, hókifli és mézes, tiramisu, ferrero szelet és sajttorta, eperöntettel. Első nap itthon leszünk, 2. nap a szüleihez megyünk és onnan pedig wellnessezni pár napra kettesben.


Attól, mert a szüleimmel nincsen jó kapcsolatom, az nem jelenti azt, hogy magát az ünnepet sem szeretném. Nagyon sokáig szingli voltam, annak ellenére már december első hetében feldíszítettem a lakást, a fát is és a karácsonyt magát mindigis szerettem. Csak általában elutaztam valahová, vagy a legjobb barátnőmékkel ünnepeltem. Sokkal jobb volt úgy, mintha kényelmetlenül, feszengve kellett volna töltenem a "szeretet ünnepét" a szüleimmel.

2018. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egyedül élsz?

Én szüleimmel nem tartom a kapcsolatot évek óta. Nekem van férjem és egy kisfiunk, így nem egyedül vagyok.

Ha nincs párod, én olyan barátom/barátnőmmel tölteném az ünnepeket, akik szintén szinglik. A karácsony nem kifejezetten a szülőkről szól. Azokkal töltsd, akikkel jól érzed magad.

2018. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig jobb egyedül, mint egy férjjel, aki végig üzenetekben tartja a kapcsolatot a szeretőjével, a felesége mellől neki irkál. Hidd el😊
2018. dec. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyedül lennék. És rohadtul.élvezném!
2018. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!