Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a feleségem nem beszél az apámmal?

Figyelt kérdés
a részletek:31éves férfi vagyok 6éve nős. A szüleim mérnökök nekem viszont csak egy kereskedelmi érettségim van a feleségemnek szintúgy. Külön lakunk már a feleségemmel. Van egy öcsém ő 28 neki van diplomája amit fizetősön szerzett és épphogy elvégezte. Ő olyan felvágós tipus a barátnőjével együttt aki gazdag vállalkozó családból származik. Az én feleségem szülei egyszerű munkások. Apám mindig az öcsémék felé húzott rá volt büszke másoknak vele dicsekedett. Velem meg sziniszite alig beszél meg a feleségemmel ,csak a kötelező családi formalitásokat. Az öcséméket elviszi horgászni,strandolni... A feleségemnek az tette be a poharat amikor apám csinált facebook fiókot és őt nem jelölte be,az öcsém barátnőjét igen,meg kedvelgeti a képeit. A szüleim közben elváltak de apám 2 utcányira lakik. A feleségem úgy döntött ezek után,hogy nem kiváncsi rá nem fog köszönni se neki egyszerűen levegőnek nézi. Én se nagyon kedvelem apámat de én azért családcentrikusabb tipus vagyok azért néha beszélek vele.(Hiába játsza a nagy gazdag,kemény mérnökembert,én egy gyenge embernek látom,mert kb nem szereti senki a bunkó stílusa miatt,meg a hétvégéit egyedül átissza,szombat reggeltől vasárnap estig piál folymatosan szinten tartja magát,meg dohányzik is. És zavar ez az egész helyzet,de a feleségemet is megértem valahol. Mi a véleményetek az egész helyzetről ,mit tennétek a helyemben?
2018. dec. 24. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A nem köszönéssel nem értek egyet, olyat azért nem tett az öreg, ami miatt levegőnek kéne nézni, vagy teljesen kizárni az életetekből. Szerintem beszélj vele erről. Amit leírtál, azt mondd el neki, hogy megérted az érzéseit, de zavar a helyzet. Kérni szerintem ne kérj tőle semmit, majd ő mérlegeli magában, hogy túl tudja-e magát tenni a sérelmein azért, hogy valamilyen minimális szinten megmaradjon apáddal a kapcsolat.
2018. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
55%

"A feleségemnek az tette be a poharat amikor apám csinált facebook fiókot és őt nem jelölte be"

"A feleségem úgy döntött ezek után,hogy nem kiváncsi rá nem fog köszönni se neki egyszerűen levegőnek nézi."-nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek.sajnos itt tartanak nagyon sokan,fejben nem elég érettek az emberi kapcsolatokhoz.dehát ez van,ezt így kell elfogadnod.

2018. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Azért haragszik a feleséged, mert az apád nem jelölte be a Facebookon??? Nagyon egyszerű, primitív feleséged van!
2018. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Az tette be a poharat???? Mi??
2018. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is túlzás nem köszönni neki. Beszélni is lehetne vele, annak ellenére, hogy a testvéredet meg annak a feleségét favorizálja, de nem kell több az ő részéről sem, mint némi formalitás. Pont ahogyan az apósa csinálja.
2018. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Se a saját, se a hozott rokonnal nem kötelező puszipajtási viszonyban lenni, de a teljes negligálás sem értelmes hozzáállás. Meg kell maradni az érzelemmentes, semleges, közömbös középúton, mintha egy udvariasan kezelt idegen lenne.
2018. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Röhögök, hogy felnőtt emberek képesek facebookos baromságok miatt hisztizni, mint a szros tinik.

Képzelem, abból mekkora családi tragédia lesz, ha valaki kiscicás emoji helyett csak szívecskés emojit küld a másiknak. Gondolom az úgy "beteszi majd a POHARAT" lol, h tán meg is késelik egymást a csirkeól mögött vagy falunapon az italbót előtt.

Irigylem a problémáitok súlyát.

2018. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
azt mondja az tette be a poharat 🤣 nem birom
2018. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces nektek más nyomora úgylátom. Nem érzitek át milyen amikor a saját szülőtök semmibe vesz titeteket és a párotokat és a másik testvéreteket istenít meg a párját csak azért mert egy észjátszós, álszent majom.
2018. dec. 25. 07:39
 10/13 szántóvető ***** válasza:
15%

"Nem érzitek át milyen amikor a saját szülőtök semmibe vesz titeteket"-ezt eddig nem írtad.akkor honnan tudjuk?ettől függetlenül a feleséged csak az alkalmat kereste hogy megszüntesse a kapcsolatot apáddal.

"de a feleségemet is megértem valahol."-akkor semmi gond.én nem érteném meg,dehát nemis az én feleségem.

2018. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!